מגזין אשדוד

 
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
בכתבה שהעלנו השבוע - "מציאות מטורפת באשדוד - התעללות מינית מזעזעת בחסידות גור באשדוד והלחץ האדיר על הנפגעות להסיר את התלונות", האיש שמואשם באונס ועבירות חמורות, אומנם עצור מזה מספר חודשים ועניינו מתנהל בבית המשפט, אך מעצרו רחוק מלהספיק שכן אנו עדים לעברות חמורות שמתנהלות יום יום של בכירים בחסידות גור נגד הנשים שהעידו במשטרה שכולל השפלות והחרמות. זאת בגיבוי של קהילה שלמה – אנו עדים ל - שיבוש הליכי משפט, הדחה בעדות, הטרדת עדים בעיר אשדוד שהם עבירות חמורות בחוק שדינם עד 7 שנות מאסר, אבל המשטרה שותקת.
כולם יודעים, יש הקלטות שפרסמנו ואנו מפרסמים כאן שוב - אבל אף אחד לא מעז לעצור את העבריינים.
האם משטרת ישראל מפחדת מהדמויות הבולטות בחסידות גור? האם המשטרה מעדיפה שלא להיכנס לעימות מול כוח פוליטי ומעדיפה לטמון ראשה בחול? מהו המסר לבני החסידות עצמם שחוששים להתלונן ויחששו יותר בעתיד? אל מי מעבירים את החוק בקהילה?
דובר המשטרה משיב לאשדוד נט - "אנחנו לא פותחים בחקירות בעקבות כתבות (פרוט בהמשך).
העו"ד הפלילי עמיר גורג' חושב אחרת ואומר - "אין צורך בהגשת תלונה לשם פתיחה בחקירה. החוק אומר שמספיק שנודע לקצין משטרה על ביצוע העברה, הוא מחויב לחקור את העניין".
אגב, מאז הכתבה החלו להגיע לאשדוד נט פניות של נשים חרדיות בטענה שנפגעו מינית על ידי בן משפחה ואין להן למי לפנות או שהן מפחדות.
אשדוד נט ימשיך לחקור את מסע האימים בתוך החסידות וביחד אתכם - הציבור ידע שיש לו כתובת, גב, חיבוק חם וגיבוי גם מחוץ לקהילה.
בתוך כך, משפחותיהן של הנפגעות בתיק נקלעו למצוקה כלכלית קשה בשל החרם והנידוי שהן חוות ואתם מוזמנים לתמוך בהן - הצטרפו
11:20 / 24.03.23
     
לקרוא וגם לשמוע את ההקלטות (מצורפות בכתבה) ולא להאמין מה קורה בקהילת חסידות גור באשדוד, חסידות שמשפיעה מאוד על כל מה שקורה במדינה ובעיר אשדוד - הכיצד משפחה מכובדת מאוד בחסידות שמעזה להתלונן על התעללות מינית, פדופיליה, אונס ואלימות על פני שנים כנגד בן החסידות, הופכת למנודה בבית הכנסת, הפגנות מתקיימות תחת ביתם שיסירו את התלונה, העסק המצליח שלהם מוחרם עד כדי שאין אדם שנכנס אליו ועוד ועוד כפי שתקראו בכתבה... בו בזמן שמי שמואשם כאנס/פדופיל הופך לגיבור ומקבל גיבוי מלא מהחסידות בהתעלם ממעשיו.
זהו לא סיפור על מקרה, אלא סיפור על התנהלות של קהילה שלמה שמגבה את האנס ומחרימה את הנאנסות כי העזו להתלונן - זהו סיפור שמראה כיצד קהילה שלמה יודעת ושותקת, כיצד הנשים בקהילה לא מעזות לתת גיבוי לחברותיהן. זהו סיפור על חסידות ששולטת בממשלה אבל חל בה האיסור להתלונן במשטרה ("חילול השם") גם אם יעשו לנשים את הנורא מכל. זהו סיפור על עבריינים שמשבשים הליכי חקירה ומבקשים להדיח עדים - אך משום מה המשטרה עדין לא עושה דבר (נקווה שלאחר שישמעו את ההקלטות המשטרה תפעל או שמא היא מפחדת מחסידות גור?).
לקרוא ולא להאמין - אשדוד/ מדינת ישראל - 2023
13:31 / 20.03.23
       
       
       
       
       
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה