הסיפורים המכעיסים של השנה

 
 
     
לקרוא וגם לשמוע את ההקלטות (מצורפות בכתבה) ולא להאמין מה קורה בקהילת חסידות גור באשדוד, חסידות שמשפיעה מאוד על כל מה שקורה במדינה ובעיר אשדוד - הכיצד משפחה מכובדת מאוד בחסידות שמעזה להתלונן על התעללות מינית, פדופיליה, אונס ואלימות על פני שנים כנגד בן החסידות, הופכת למנודה בבית הכנסת, הפגנות מתקיימות תחת ביתם שיסירו את התלונה, העסק המצליח שלהם מוחרם עד כדי שאין אדם שנכנס אליו ועוד ועוד כפי שתקראו בכתבה... בו בזמן שמי שמואשם כאנס/פדופיל הופך לגיבור ומקבל גיבוי מלא מהחסידות בהתעלם ממעשיו.
זהו לא סיפור על מקרה, אלא סיפור על התנהלות של קהילה שלמה שמגבה את האנס ומחרימה את הנאנסות כי העזו להתלונן - זהו סיפור שמראה כיצד קהילה שלמה יודעת ושותקת, כיצד הנשים בקהילה לא מעזות לתת גיבוי לחברותיהן. זהו סיפור על חסידות ששולטת בממשלה אבל חל בה האיסור להתלונן במשטרה ("חילול השם") גם אם יעשו לנשים את הנורא מכל. זהו סיפור על עבריינים שמשבשים הליכי חקירה ומבקשים להדיח עדים - אך משום מה המשטרה עדין לא עושה דבר (נקווה שלאחר שישמעו את ההקלטות המשטרה תפעל או שמא היא מפחדת מחסידות גור?).
לקרוא ולא להאמין - אשדוד/ מדינת ישראל - 2023
11:00 / 15.09.23
 
       
       
עובד בן עמי, מי שעשה מאות מיליונים מהעיר אשדוד בעסקה המושחתת ביותר בתולדות מדינת ישראל - עסקה שמשפיעה מאז ועד היום על כל אחד מכם, מקבל עתה מעיריית אשדוד כבוד מלכים - הוא מוצג במרכז המבקרים החדש כמייסד של העיר אשדוד.
האם האיש ששדרות בן עמי באשדוד קרויה על שמו הוא - מייסד העיר או שודד העיר אשדוד?

אשדוד נט חקר ומביא לכם מקבץ של כתבות בעיתונות הארצית של שנות ה60 (מתוך עשרות רבות) שעוסקת שוב ושוב ושוב על פני 3 שנים - בעסקת השחיתות של העברת קרקעות העיר אשדוד ממדינת ישראל לבן עמי תמורת 1$. עסקה שהסתברה כלא חוקית, עסקה שהרעידה בזמנו את המדינה, עסקה שתושבי אשדוד בשנות ה60 נלחמו נגדה, התחננו לבטלה והתרימו כספים כדי להגיש תביעה לביטולה. עסקה שנמתחה עליה ביקורת קשה מאוד על ידי כל כלי התקשורת הארציים, מבקר המדינה, היועץ המשפטי, חברי כנסת ושרים והוגדרה כ -"שערוריית אשדוד" "עסק ביש", "השערורייה הלאומית והממלכתית הגדולה ביותר", "מרקיב ומצחין" ועוד

והנה היום 2022 - מי שיבוא למרכז המבקרים החדש באשדוד, יראה קיר ענק ושלט גדול בכניסה של בן עמי - ומוגדר שם שהוא מייסד העיר ,שבא לאשדוד בשליחות כדי להקים את העיר....כאילו על בסיס ציוני.
מדובר בעיוות ההיסטוריה בחסות עיריית אשדוד!
ההיסטוריה כפי שהייתה באמת - מוצגת לתושבי אשדוד כאן בכתבה מלווה בתיעודיים בזמן אמת של שנות ה60
09:12 / 15.09.23
     
2023 2024
 
 
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה