חדשות אשדוד

 
 
       
       
       
       
       
       
       
       
 
עשרות חוקרים של יאח"ה פשטו ביום שני על בניין העירייה והחלו להחרים מחשבים וקלסרים. על פי המידע שהגיע לאשדוד נט, בכירים מאוד בעירייה (נבחרי ציבור)נעצרו ועמם 2 קבלנים. המעצרים הם בהמשך לחקירה סמויה של היחידה הארצית לחקירות הונאה, בשיתוף יחידת יהלום ברשות המסים. מהחקירה עלו חשדות לביצוע עבירות של מתן שוחד, לקיחת שוחד, עבירות על חוק איסור הלבנת הון ועבירות על פקודת מס הכנסה. תגובת ראש העיר:"מדובר בחקירת משטרה שמתנהלת לפחות משנת 2005 עוד מהקדנציה הקודמת של ראש העיר היוצא ומיותר לציין שגם אם היינו יודעים לא היינו יכולים להתייחס באופן קונקרטי לשאלות בנוגע לחקירה.

הנושאים בהם עוסקת החקירה, הועברו זה מכבר לרשויות המוסמכות.
ביום שני בערב הובאו החשודים לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון (ראה ידיעה נפרדת).
סגן ראש העיר לאון בן לולו הגיב לכתבנו שנמצא בעירייה: אני ניזון משמעות כמו כולם. כולל שמועות שאני בעצמי עצור. שמות העצורים ידועים לאשדוד נט שם אחד הותר לפרסום (ממ"ק ראש העיר, עמרם כנפו)על שאר השמות חל צו איסור פרסום לפי קשות פרקליטיהם.
11:00 / 19.03.12
     
       
     
18 טילים ופצצות מרגמה נורו לעוטף עזה מאז "הפסקת האש". ברגעים אלו - אזעקה בבר שבע. צה"ל הגיב עד לרגע זה באיפוק. לפני הרי לבאר שבע, כלי טיס של חיל-האוויר תקפו לקראת חצות (בעדינות סטרילית)אתר שיגור בצפון רצועת עזה ו"מנהרה התקפית" בדרום הרצועה. זוהתה פגיעה מדויקת. הפלסטינים דיווחו כי צה"ל כיוון את התקיפה הראשונה לעבר חלקה המזרחי של העיר עזה, ליד פרדס. ושם הטיל לא התפוצץ. בשני המקרים לא היו נפגעים.
גם לפי 2 הגרסאות ניתן להבין שצה"ל קיבל הוראה (מברק/נתניהו)לעשות רעש בלי נזק. על הדרג המדיני מופעל לחץ מכיוון המצרים לנסות ולהמשיך להבליג תוך התחייבות שהם יצליחו לטפל בפורעים. נראה כי התגובה הרפה של צה"ל הייתה בעקבות לחץ זה.
הצדדים מצפים כי ההנהגה בעזה תצליח לשלוט ברצועה.
הם לא רוצים לרצות את האיראנים שדוחפים ארגונים שונים כידי שילבו את האש.
בישראל אמרו ש"שקט ייענה בשקט", והוסיפו כי: "אם זה לא ייפסק, תהיה הסלמה". והנה זה לא נפסק...עד מתי? הבוקר נורתה רקטה לעבר נתיבות והירי ממשיך.
מה יהיה? ה 24 השעות הקרובות יכריעו.
10:38 / 15.03.12
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה