אסטרולוגיה תחזית שנתית לשנת 2024

$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('632ff461-35c4-4d6a-bc94-e274d3e689ef','/dyncontent/2024/7/18/b9736d5c-7078-4fd0-83b6-4f5e220f1fdb.jpg',18183,'מכבי פארם אייטם כתבה ',525,78,true,20608,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('632ff461-35c4-4d6a-bc94-e274d3e689ef','/dyncontent/2024/7/11/58704baf-68d4-48d4-9a6e-e45b037a459b.jpg',18157,'אופן ואלי אייטם כתבה 2',525,78,true,20608,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('632ff461-35c4-4d6a-bc94-e274d3e689ef','/dyncontent/2024/6/9/cf98dfec-78a0-42f1-bab3-156d5c7da59e.jpg',18020,'שפע אייטם כתבה ',525,78,true,20608,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('632ff461-35c4-4d6a-bc94-e274d3e689ef','/dyncontent/2024/3/21/79c4fc7d-daf2-4d30-9381-e64313eaf03f.gif',17653,'די אוון אייטם כתבה ',525,78,true,20608,'Image','');},15]]);})
להאזנה לתוכן:

תחזית שנתית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשנת 2024

טארות

מזל טלה – קלף נסיך המטבעות:

שנת תשפ"ד/2024 זו שנה טובה לכול פעילות שבבסיסה קידום אישי ומקצועי. 2024 מזמינה את בני מזל טלה לבחון את הדברים אשר קןרים בחייהם בגדול. באופן כללי יש לכם נטייה להתמקד בפרטים הקטים אולם בשנה זו עליכם לראות את היער כולו ולא רק את העצים שמרכיבים אותו. הקלף השנתי שלכם מרמז על כך שבשנה זו אתם צועדים בכיוון חיובי שיאפשר לכם להתחיל דברים חדשים בעיקר בפאן המקצועי והחומרי. בשנה זו יתרחשו התחלות חדשות בעיקר בנושאים חומריים והדבר יאפשרו לבני מזל טלה להכניס לחייהם קצת יותר יציבות כלכלית ושקט. זו שנה נהדרת לממש רעיונות פעולות שברצונכם לקדם. בשנה זו יהיה עליכם לאמץ גישה אסרטיבית, להימנע מדחיינות ומביקורתיות.

טיפ לשנה טובה יותר: ללמוד את עוצמת הביחד!! שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

מזל שור – קלף המרכבה:

שנת תשפ"ד/2024 מזמינה את בני מזל שור להתחבר אל מודעות עצמית על מנת להשיג שליטה על חייהם. על ידי תהליך של מודעות עצמית תוכלו בשנה זו לזכות במושכות של חייכם ולהתקדם לעבר הגשמת משאלות לבכם. הקלף השנתי שלכם מלמד על שנה מהותית שהדגש העקרי שלה הוא על התפתחות אישית וצמיחה רןחנית. 2024 למרות הכול, היא שנה חיובית בעבורכם ונכונתכם לפעול בשיתוף עם הסובבים אתכם חשובה ביותר. לעוסקים באומנות על גווינה השונים כגון : כתיבה ציור פיסול וכו' צפויה בשנה זו ב"ה חשיפה ויצאה לאור שתאפר להם להביא לידי ביטוי את עשייתם. הימנעות מעקשנות וצרות אופקים תאפשר לכם להיחלץ ממשבר שאין בו כל צורך.

טיפ לשנה טובה יותר: לוותר על שליטה בעולם. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

מזל תאומים – קלף 5 המטבעות:

שנת תשפ"ד/2024 מזמינה אתכם בני מזל תאומים להעביר את המיקוד שלכם למה שיש לכם במקום למה שאין לכם. זו היא שנה מורכבת שיש להתנהל בה בזהירות העיקר מבחינה כלכלית וחומרית. בשנה זו תיתכן תחושת מחסור הן מחסור או היעדר ביטחון וודאות כלכלית והן מחסור או קושי להתחבר אל שמחה פנימית והדבר ישפיע האופן ניכר על מצב הרוח ועל היחסים שלכם עם הסובבים אתכם. בשנה זו מחשוב מאוד להתנהל במתינות כלכלית ולהימנע מהוצאות מיותרות שאינם כורך המציאות. עוד מוסיף הקלף השנתי ומראה לנו שמצב הרוח שלכם נתון בשנה זו לשינויים רבים שיכולים להשפיע באופן שלילי על  מערכות יחסים ושותפיות שאותן אתם מנהלים. כדי להימנע מכך יהיה עליכם לסגל המון סבלנות ואורך רוח. בשנה זו יש להקפיד ולהיזהר מנפילות וחבלות בעיקר בגפיים התחתונות.

טיפ לשנה טובה יותר: להחליף מלחמה באהבה. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 

מזל סרטן – קלף המוות:

שנת תשפ"ד/2024 מזמינה אתכם בני מזל סרטן לשחרר ולהוציא את הדברים שסיימו את תפקידם בחייכם וזאת על מנת לאפשר לדברים חדשים להיכנס לתוך חייכם. בשנה זו את מוזמנים להיפרד מדפוסים, אנשים או עיסוקים שאינם מאפשרים לכם להמשיך לגדול ולצמוח. בשנה זו צפויים לסרטנים דברים חדשים שיגיעו ויאפשרו להם להמשיך לגדול ולצמוח בעיקר מבחינה רוחנית. שנת תשפ"ד/2024 זו שנה רוחנית במהותה אך יחד עם זאת, נושאים שקשורים בכסף ובחוסן כלכלי יעסיקו אתכם. בשנה זו יש התמודדות אל מול חששות ופחדים שאין להם אחיזה במציאות אך הם עדיין משפעים על מצב הרוח באופן שלילי. חשוב לציין ששנת תשפ"ד/2024 היא שנת מעבר וסיום של תקופה וב"ה צפוייה לכם תקופה אחרת, טובה יותר ובוגרת יותר.

טיפ לשנה טובה יותר: להביט במראה ולהעיז לגדול!! שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

מזל אריה – קלף התלוי:

הקלף השנתי של בני מזל אריה מזמין אותם בשנה זו לוותר מתוך בחירה. תהליך של ויתור או הקרבה עצמית מתוך בחירה ומרצון חופשי, יאפשר לכם לזכות ברווח משמעותי יותר וחשוב יותר. בשנה זו האריות מוזמנים לגלות שיש גם דרכים אחרות להשיג את מה שהם רוצים. עוד מסיף הקלף השנתי וממליץ לאריות ליטול בשנה זו פסק זמן שיאפשר להם לערוך עם עצמם תהליך מחשבתי עמוק שיאפשר להם לסדר את הראש ולהגיע להארה כזו או אחרת שתסייע בידם להבין מה הם צרכים לעשות כדי לזמן לתוך חייהם את השינוי שאותו הם מבקשים. תשפ"ד/2024 זו שנה רוחנית במהותה ונושאים של צמיחה אישית, התפתחות רוחנית ולימודים עולים כעת על הפרק .

טיפ לשנה טובה יותר: לקבל טעויות בקלות. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

מזל בתולה – קלף 7 החרבות:

קלף הטארוט שמייצג את בני מזל בתולה לשנת תשפ"ד/2024 הוא קלף שבע המטות. הקלף מזמין את בני מזל בתולה להתחבר בשנה זו לאומץ לב, להתחבר לאמונה ולמיומניות שלהם וזאת על מנת שיוכלו להתמודד בהצלחה ובחוכמה עם כל האתגרים  והמכשולים שמצפים לכם בשנה זו. הדגש בשנה זו מופנה בעיקר כלפי העבודה והקרירה ובתחומים אלו יש להשקיע מאמצים רבים שב"ה יובילו לתוצאות חיוביות. זו היא שנת עשייה ופעלתנות ודינמיות יעזרו לכם להשיג את מבוקשכם. שנה טובה לכול העוסקים בהדרכה או לכול אלו שעומדים מול קהל כגון מלמדים/מורים, מרצים ומדרכים. היכולת להשפיע ולסחוף אחרים תאפשר לכם להתבלט ולקדם את עצמכם אח יחד עם זאת אתם חשופים בשנה זו לעין הרע ולכן גם קצת צינעות וענווה ישרתו אתכם.

טיפ לשנה טובה יותר: לגלות סבלנות ולא לשכוח שהחיפזון מן השטן. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

מזל מאזניים – קלף 3 המטבעות:

שנת תשפ"ד/2024 חיובית מאוד בעבורכם. הקלף השנתי שלכם מזמין אתכם להוציא אל האור דברים שעבדתם עליהם והשקעתם בהם מכיוון שכעת (בשנה זו) אתם יכולים לזכות בהערכה ובהוקרה על כול המאמצים אותם השקעתם. תשפ"ד/2024 תהה בעבור רבים מכם שנה של קטיפת פירות! כלומר: שנה של הפקת רווחים והשגים מפעולות ומעשים אותם ביצעתם בשנים שחלפו. בשנה זו הרשו לעצמכם להיפתח לדברים חדשים, לאומנות, לתרבות, לספורט ליצירה ללמידה ולהתפתחות אישית. המהות של שנה זו היא מהות חומרית והדבר יבוא לידי ביטוי בשיפור במצבכם כלכלי והחומרי כאחד. זו שנה מצויינת לכול דבר ועיניין ואם תעשו את הדברים באמונה ב"ה גם תצליחו. טיפ לשנה טובה יותר: להסכים לקבל. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

מזל עקרב – קלף אס הגביעים:

שנת תשפ"ד/2024 מזמינה את בני מזל עקרב לזרום מבחינה רגשית... מה זה אומר?? בשנה זו אתם פתוחים לאהבה ולרגש ולכן זו היא שנה טובה ליצירת מערכות יחסים חדשות שהיו מאופיינות בהרבה אהבה וקשר רגשי, נפשי ורוחני טוב. חשוב לציין שגם מערכות יחסים קיימות יוכלו להנות מהאנרגיות הרגשיות ששורות בשנה זו במזל שלכם והדבר יבוא לידי ביטוי בהתקרבות או בהתחדשות  רגשית בתוך בקשר שכבר קיים. המהות של שנה זו היא מהות רוחנית ורגשית לכן בני מזל עקרב נדרשים להתחבר אל החלק הריגשי והאינטואיטיבי שקיים בהם על ידי לימודים או העשרה רוחנית כזו או אחרת. בנושאים שאינם בתחום הרגש כגון עבודה/פרנסה, יש לפעול מתוך הרגש ואז ב"ה הדברים יצליחו. תשפ"ד/2024 זו שנה נהדרת להתנדבות, לנתינה לאחר ולעצמכם כאחד לכן אל תהססו לפעול לתת ולהעניק אהבה לעצמכם ולסובבים אתכם.. טיפ לשנה טובה יותר: להגן על הגבולות שלכם.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

מזל קשת – 10 החרבות:

העדר מוטיבציה וקושי להתחבר אל שמחה אמיתית גורם לכם בשנה זו להתנהל בצורה פסיבית וחסרת חיים/חשק. כדי להיחלץ ממצב זה, יהיה עליכם לדבק באור... מה זה אומר לדבוק באור?? להקפיד על הימנעות מחשיבה שלילית ומרחמים עצמיים. שנת תשפ"ד/2024  מזמינה את בני מזל קשת לגלות שהחיים הם גלגל ולהיזכר שפעם אנו למעלה ופעם למטה. בשנה זו עליכם לגלות זהירות יתרה לבל תפגעו על ידי רכילות או עלבון כזה או אחר. חברים, בני משפחה ואנשים יגרמו לאכזבה לכן הקפידו לא לפתח ציפיות גבוההות מידי. מערכות יחסים רופפות שלא יקבלו טיפול ימצאו את עצמם על סף קריסה או סיום. חוסר זהירות בדרך וחוסר תשומת לב עלולים להוביל לפגיעה חלילה לכן הקפידו בשנה זו לא למהר ולהיזהר בדרך, בבית ובכלל. בשנה זו מומלץ מאוד בעבור הקשתיים לאזן את עצמם מבחינה אנרגטית על ידי טיפול כזה או אחר שיש באפשרותו להעניק לכם איזון וגם כוח להפיג עייפות וחוסר חשק. כמו כן, עליכם לטפח הערכה עצמית נאותה ולשפר את הדימוי העצמי שלכם הרשמה ללימודים או להעשרה כזו או אחרת יאפשרו לכם לעשות זאת.

טיפ לשנה טובה יותר: למצוא את השקט בהמולה.. שנה טובה ואלוהים אתכם!

-

מזל גדי – קלף 9 החרבות:

הקלף השנתי של בני מזל גדי מזמין אותם בשנה הזו לראות את המציאות כפי שהיא ולהתמודד איתה ללא חשש. בשנה זו הגדיים נקראים לפעול, לעשות ולהזיז עינינים מתוך שמחה ולא מתוך עצבות.. בשנה זו אתם נדרשים להשקיע אנרגיות בעשייה ולא בדאגה... המון פחדים שאין להם כול אחיזה במציאות עשויים למנוע מכם לפעול בצורה נחושה. חשוב שתדעו שאתם הם אלו שתקבעו איך תראה השנה הזו ובמידה ותשכילו להתמודד בצורה יעילה עם הפחדים שלכם (שאין להם אחיזה במציאות) תוכלו ב"ה לעמוד מולם בהצלחה. המהות של שנה זו היא פסיכולוגית שמלמדת שלכוח המחשבה תהיה השפעה רבה על האופן שבו תראה תשפ"ד/2024 לטוב ולרע. ההבנה שמחשבה מייצרת מציאות ושאנו נמצאים במקום שבו נמצאות המחשבות שלנו חשובה מאוד לכן הקפידו בשנה זו לסגל את היכולת לנהל את המחשבות שלכם ולא להתנהל על ידם. בשנה זו עליכם להקפיד ולטפח הערכה עצמית ולשפר את הדימוי העצמי שלכם. הרשמה ללימודים או להעשרה כזו או אחרת יאפשרו לכם לעשות זאת.

טיפ לשנה טובה יותר: לעשות סדר בדברים.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

מזל דלי – קלף אביר במטבעות:

שנת תשפ"ד/2024 היא שנה של בחנית הישגכם עד כה ותכנון עתידי של דרכם המקצועית והאישית . בשנה זו בני מזל דלי מוזמנים "לתת גז" ולהתקדם. זו שנה טובה למימוש רעיונות עסקיים והוצאתם מהכוח אל הפעול. המהות של השנה הזו היא מהות חומרית והדבר יבוא לידי ביטוי בשיפור ניכר בתחושת הביטחון בכלכלי והחומרי כאחד. חשוב מאוד בשנה הזו להימנע עד כמה שניתן מדחיינות והססנות ההבנה והאמונה שיש לכם את כל מה שדרוש כדי להצליח תאפשר לכם ב"ה לעשות זאת. תשפ"ד מאפשרת לרבים מכם לפתח קרירה ולהאיץ את הקידום המקצועי שלכם וכול שאתם צרכים לעשות הוא להעיז!! ולהאמין בעצמכם. בנושאים רגשים כגון: זוגיות ממליץ הקלף השנתי לפעול באופן שכלתני ולאמץ גישה פרקטית ומעשית .

טיפ לשנה טובה יותר: להחליף צריך ברוצה.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

מאזניים

מזל דגים – קלף המגדל:

שנת תשפ"ד/2024 היא שנה עמוסה הסחות דעת ולכן יש להתנהל בה בזהירות ואיטיות. בשנה זו על הדגים לקבל את השינויים שמתרחשים כעת בחייהם באהבה (וגם אם הם אינם קלים או מובנים להם.)

באופן כללי: שינויים שנכפים עליכם מבחוץ מאלצים אתכם בשנה זו לפעול לא כמו שהייתם רוצים או בוחרים. חשוב שתדעו שבשינויים הללו הגם שהם לא קלים, טמון זרע להצלחה עתידית וזה יקרה אם תשכילו למצוא את התרומה החיובית שצומחת לכם משינויים אלו. בשנה זו עליכם להיזהר מנפילות ומתאונות הן בבית והן מחוצה לו. מערכות יחסים רופפות עלולות למצוא את עצמם במשבר שיצריך טיפול. בנוסף מוסיף הקלף השנתי ומזהיר שיש להתנהל בשנה זו באחריות כלכלית ואף להצתמצם במעט. אצל חלקכם תחושת הביטחון שמקום העבודה מעניק מתערערת ויש לקחת בחשבון שמקום העבודה משנה פניו.

טיפ לשנה טובה יותר: להתחבר אל הילד שבכם.. שנה טובה ואלוהים אתכם!!

 -

שנזכה לשנה טוב ומתוקה. שנה של השפעה וחיבור לחיי החיים.

ב"ה שנה של שלום ושלווה רעות ואחווה...

שנה טובה ואלוהים אתכם!!

"כי שפתי כהן ישמרו דעת ותורה יבקשו מפיהו כי מלאך ה' צבאות"

"יִהְיוּ לְרָצון אִמְרֵי פִי וְהֶגְיון לִבִּי לְפָנֶיךָ. ה' צוּרִי וְגואֲלִי"

"הָשִׁיבָה לִּי שְׂשׂוֹן יִשְׁעֶךָ וְרוּחַ נְדִיבָה תִסְמְכֵנִי"

 

בכבוד רב בענווה ובעין טובה

עוזי הכוהן..

 

 

$(function(){setImageBanner('f0c76892-5105-424e-9b05-9684e31181ea','/dyncontent/2023/2/12/e960374e-11ea-41ca-b46e-f63254187ad1.jpg',15395,'עירייה אייטם כתבה ',525,78,false,20610,'Image','');})
 
$(function(){setImageBanner('aa9ed88f-5d23-41b8-b970-72d883ac8623','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'אייטם אירועים 525-60',525,78,false,19242,'Image','');})
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה