אם עדיין אין לך אתר אינטרנט המוקדש לעסק, להלן ארבעה יתרונות משמעותיים שיאפשרו לך להרחיב את קהל הלקוחות, להתמודד בהצלחה מול המתחרים ולהגדיל את ההכנסות:

הרחבת קהל הלקוחות

בעזרת מנועי החיפוש, לקוחות חדשים יכולים להגיע אל האתר שלך בכל רגע נתון, לקבל מידע אודות המוצרים והשירותים שלך ולהתרשם מן הפעילות העסקית. על מנת שזה יקרה, כדאי לבצע מספר פעולות קידום אתרים שיוודאו כי האתר שלך ידורג גבוה ככל האפשר בתוצאות החיפוש של ביטויים הקשורים לפעילות שלך, ואמנם מדובר בהוצאה כספית מסוימת אולם היא עדיין נמוכה בהרבה מפרסום באמצעים המסורתיים, כגון מודעה בעיתון או פרסומת בטלוויזיה.

חיזוק התדמית של העסק

אם יש לך לקוחות מרוצים, הם יכולים לספר לחבריהם על חוויית השירות החיובית שהם קיבלו ממך. אולם אם יש לך בנוסף לכך גם אתר אינטרנט איכותי, מעוצב, אינפורמטיבי ומעניין, גם הגולשים שמגיעים אליו יוכלו לקבל רושם חיובי אודות חוויית השירות אפילו אם הם טרם הפכו ללקוחות – מה שיעודד אותם להזמין את השירותים או לרכוש את המוצרים שלך.

ערוץ תקשורת מול הלקוחות

כיום, חלק בלתי נפרד משירות הלקוחות הוא החוויה שלהם לאחר הקניה, ואתר אינטרנט יכול להיות הדרך שלהם ליצור קשר עם העסק. כך לדוגמה ניתן לשלב באתר טופס משוב או לאפשר תגובות לתכנים המועלים בו, ובזאת למעשה ליצור ערוץ תקשורת שבאמצעותו הלקוחות ירגישו שיש להם עם מי לדבר גם לאחר ששילמו ממיטב כספם. בעקיפין, כמובן, משידעו שמדובר בעסק שיש מאחוריו בני אדם שאפשר לתקשר איתם בקלות, הדבר יעודד גם גולשים אחרים להפוך ללקוחות.

הגדלת הטווח הגיאוגרפי

אם יש לך עסק קטן שמוכר מוצרים רק בסביבה הגיאוגרפית שלו, בניית אתר אינטרנט תאפשר לך להגיע ללקוחות מרוחקים יותר. במקום לאלץ אותם להגיע באופן פיזי אל העסק על מנת לרכוש בו את המוצרים שלך, ניתן לאפשר להם לרכוש באופן מקוון ולקבל את המוצרים במשלוח לאיזורים רחוקים יותר בתוך ישראל ואפילו אל מעבר לים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו