נזכרים ברגע האחרון- תמיד, אבל תמיד אנחנו נזכרים ברגע האחרון ששכחנו משהו ומוצאים את עצמנו יחד עם כל עם ישראל עומדים בתור ארוך לקופות של חנות כלשהי.

צילומי שולחנות ערוכים- כאילו יש תחרות ברשתות החברתיות שאף אחד לא באמת שמע עליה למי יש את שולחן החג הכי ערוך, מוקפד, אופנתי ועמוס. אל דאגה- ניצחתם!

קולקציה חדשה- אין כמו לעשות סדר בארון ולהיפטר מחצי ממנו כדי להבין שהגיע הזמן לשופינג ואז להגיע ולהשוויץ בקניות החדשות בכל ימי החג.

על האש והבטחה לעתיד- תכלס, אין כמו לאכול בשר בפסח לשבוע כמו שצריך מבלי לנשנש מיני פחמימות שלא משאירות מקום לסטייק העסיסי שלשמו נתכנסנו. וכן, כולם עושים דיאטה אחרי החג, כולל כולם.


גנריות- ברכות, סטטוסים ואיחולים גנריים הם חלק מחגי ישראל ולא ייעלמו בזמן הקרוב. פשוט לסמן V להמשיך הלאה.

הפעם הראשונה בים- נכון, עונת הרחצה נפתחת רשמית לרוב אחר החג אבל רוב האנשים מבקרים לפחות פעם אחת בחופי הים באשדוד במהלך חול המועד.

פסטיבל תור הזהב- זו כבר השנה החמישית ברצף שהעיר אשדוד מתקיים פסטיבל "תור הזהב" עם שפע של מופעים במוקדים שונים. אל תרשו לעצמכם לפספס.

חו"ל- הישראלים אוהבים לעמוד בנתב"ג יחד עם כל עם ישראל, או במילים אחרות- לנצל את ימי החופש לחופשה אמיתית. תהנו ואל תשכחו להביא מתנות בחזור.

קום והתהלך בארץ- הכנרת מלאה, הפסטיבלים במדבר בעיצומם ואי אפשר יותר לשים לילדים תוכניות ב- VOD. זה הזמן לעמוד בפקקים ברחבי הארץ כדי לתת לילדים וגם לעצמכם קצת טבע בעיניים ובנשמה.

פחמימות כערך עליון- מהרגע שמתחיל החג יש תחושת געגועים עזה לחמץ ותכנונים לגבי מה נאכל עם צאת החג.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו