הפרויקט, שבנייתו נמצאת בעיצומה, מוקם ומשווק ב-3 שלבים כאשר שלב א'  כולל 6 בניינים בני 2-9 קומות ובסה"כ 88 יחידות דיור הנבנות בסמוך לאגם הגדול בשכונה הדרומית המתפתחת וגדלה.

 

מלאי הדירות " הרגילות" בשלב א' אזל וכיום נותרו למכירה דירות גן ודופלקס גג בלבד.

דירות הפרימיום שנותרו למכירה, נמצאות במבנים נמוכים המעניקים תחושה של בית צמוד קרקע. דירות הגן מציעות גינה גדולה ורחבת ידיים ואילו דירות הדופלקס מציעות גג מרפסות ענק. יצוין כי מדובר בדירות בנות 4 חדרים עם כניסות פרטיות, מוארות ומרווחות. הפרויקט מתוכנן באופן קפדני על ידי שפייזמן אדריכלים וכולל מגוון דירות גדול לרבות פנטהאוזים, דופלקסים, דירות גן עם גינות מרווחות ודירות 4 ו-5 חדרים גדולות.

 

דירת גן נמכרת החל מ- 1,650,000 ₪  דופלקס גג נמכר החל מ– 1,590,000 ₪.

 

לדברי סיניה רוקח מנהלת מכירות בחברת צרפתי שמעון: "הביקושים בפרויקט גבוהים והדירות נמכרות בקצב מהיר. במחיר שפוי, גם משפחות בתחילת דרכן  החולמות על בית צמוד קרקע עם פיסת דשא יכולות להגשים אצלנו את החלום בדירות הגן. כיום אנו משווקים את בנייני הבוטיק עם דירות גן ודופלקס גג למי שמחפש בניה נמוכה המעניקה תחושה של חיים בצמוד קרקע".

 

שכונת אגמים הממוקמת בדרום העיר אשקלון מהווה מוקד משיכה לאלפי זוגות צעירים ומשפחות צעירות המעוניינות לגור בשכונה חדשה המציעה איכות חיים גבוהה במחירים שפויים. מדובר בשכונה הגדולה ביותר שנבנית כיום בעיר והיא עתידה לאכלס כ- 8500 משפחות. בלב בשכונה במרחק הליכה מהפרויקט יוקם פארק רחב ידיים בשטח של כ- 770 מ"ר ובמרכזו אגם גדול. בפארק יפותחו מסלולי ריצה, מגרשי משחקים ופעילויות נופש באגם לרווחת תושבי השכונה.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו