מחזור המשחקים הקרוב, יזמן לקבוצות מאשדוד כמה מכשולים אותם יחפשו לעבור. בליגה ב', עירוני אשדוד מגיעה בתקופה טובה כאשר היא מנצחת במשחקים האחרונים ובעיקר לא סופגת.

אחרי הניצחון בשבוע שעבר מול צעירי רהט, עירוני אשדוד תצא למשחק חוץ מול בני יצ'לאל (12:00) וניצחון שלה יעלה אותה למקום השלישי בכל מקרה, שכן גבעת זאב השלישית לא תשחק במחזור הקרוב.

התיקו של המפתיע של גבעת זאב במחזור שעבר נתן הרבה דחיפה לעירוני כאשר נותרו עוד 5 מחזורים לסיום העונה, בעירוני ויתרו על העלייה מהמקום הראשון, אבל בהחלט מכוונים להתברג במקום ה-3 המוביל למשחקי הפלייאוף.

נעשה לכם קצת סדר לקראת משחקי הפלייאוף ו-5 מחזורים לסיום העונה הסדירה:

גבעת זאת סיימה בתיקו  1-1 במעלה אדומים במחזור האחרון והניצחון של עירוני מול רהט צימק את הפער לנקודה אחת בלבד שלעירוני יש משחק חסר.

במחזור הקרוב עירוני תשחק ברחובות נגד בני יצ'אלאל שעוד חולמת על הפלייאוף בזמן שגבעת זאב תנוח בבית ותחזיק אצבעות שעירוני לא תנצח, ניצחון במשחק הבא יעמיד את עירוני 2 נק' מעל גבעת זאב, ארבעה מחזורים לפלייאוף! ולמה זה חשוב?

מפני שבפלייאוף, מקום 3 מארח את מקום 4, מקום 2 מארח את מקום 5. לאחר מכן המנצחות בשני המשחקים נפגשות להתמודדות ישירה, כשהמנצחת במשחק זה תתמודד מול המנצחת בפלייאוף דרום א' המקביל, והמנצחת תפגוש את הקבוצה שהגיעה למבחני הירידה בליגה א' דרום לקרב ישיר על המקום בליגה א', דרך ארוכה ולא פשוטה.

בליגה ג', האדומים אשדוד ימשיכו את המסע שלהם אל עבר ליגה ב', במשחק חוץ מול הפועל גדרה (14:00), קבוצה עם יומרות לעלייה בקיץ.

באדומים יודעים שאסור להם למעוד באף משחק עד סיום העונה, עד המשחק האחרון מול מכבי קרית עקרון שיהיה משחק העונה של הקבוצה.

בית"ר אשדוד תפגוש את טירת השלום במשחק בית באשדוד ותנסה להמשיך את שרשרת הניצחונות של הקבוצה במשחק ביתי. 

צילום: עירוני אשדוד, מדיה האדומים

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו