הפועל אשדוד בכדוריד רושמת הפסד שלישי ברציפות בליגה, הפעם בבית 29-28 לבני הרצליה. ההפסד הזה מרחיק מאד את אשדוד מהמאבקים בפלייאוף העליון במקומות 4-6. 

הפועל אשדוד סופגת הפסד אכזרי בבית 29-28 לבני הרצליה למרות קאמבק אדיר בדקות הסיום. האדומים פתחו טוב את המשחק עם יכולת התקפית טובה אך הרצליה התעוררו ועד לסיום המחצית הם הצליחו להוביל בשער הבדל 15-14.

המחצית השנייה נפתחה לא טוב מבחינת האדומים והרצליה ניצלו זאת היטב עם התקפות מהירות ו- 12 דקות לסיום הם עלו ליתרון של 7 שערים 26-19.

זה נראה אבוד אך האדומים הצליחו להתעלות ובעיקר בזכות יכולת מצויינת של בר מסורי שהוביל את טבלת המבקיעים עם 10 שערים ושוער הקבוצה ליאור קפלן עם הצלות קריטיות והפער נמחק דקה ולחצי לסיום שיוויון 27. שערים מהירים בשני הצדדים וכדור אדום.

החלטה שערורייתית של שופטי המשחק כאשר הכדור בהתקפה אדומה, עבירה של שחקן הרצליה מאחור, שעל פי החוקה גוררת עבירה בלתי ספורטיבית שבע מטר ושתי דקות, משום מה השופטים החליטו שלא מדובר על עבירה בלתי ספורטיבית ולאחר איבוד כדור של האדומים, הרצליה יצאו להתקפה אחרונה הבקיעו את השער המכריע שנתן להם את שתי הנקודות היקרות ושהשאיר את האדומים עם תחושה חמוצה ומאכזבת מאוד.

הבקיעו לזכות אשדוד:
בר מסורי -10 שערים
דדי פרץ, יוסי ביטרמן וקריבוקאפיץ עם 4 שערים כ״א
ברק עמר עם 3 שערים
עמרי קושמרו ואדיר כהן עם שער אחד כ״א.
בשבוע הבא אשדוד תצא לתל אביב למשחק קשה מאוד מול האלופה הבלתי מנוצחת.

צילום: משה כהן, הפועל אשדוד כדוריד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו