תכונה רבה וגדולה מורגשת בעיר, לקראת מוצ"ש הקרוב, בו האלופה הפועל ב"ש תגיע לביקור ראשון מזה שנתיים לאשדוד.

אצטדיון הי"א צפוי להיות מלא לראשונה העונה, ההערכות מדברות על כ- 6000 צופים שיגיעו למשחק, אולי קצת יותר. שלא מן הנמנע שישארו כרטיסים בודדים בקופות ביום המשחק.

כ- 6000 כרטיסים הוצאו למכירה מוקדמת, 4000 כבר נמכרו, כ- 3000 בב"ש. חשוב לזכור שבעונה שעברה הקבוצות לא נפגשו, שכן אשדוד שיחקה בלאומית וגם העונה, נפגשו הקבוצות פעמיים בטרנר (גביע הטוטו וליגה).

מבחינה מקצועית, הניצחון בחיפה העניק רוח גבית לאשדוד והיא תקווה להמשיך את המומנטום גם מול ב"ש, אבל לכולם ברור שמדובר ביריבה אחרת, משוכה אחרת בדרגת קושי אחרת לגמרי.

ההפסד בגביע, קצת אכזב את אנשי הקבוצה, שקיוו לראות את מגמת השיפור נמשכת, חרף ההרכב החסר. הרבה שחקנים שקיבלו הזדמנות בתקווה שיראו יכולת אחרת, אכזבו מאד.

מבחינה מקצועית, לקראת ב"ש, רן בן שמעון עשוי לעלות עם מערך של שלושה בלמים, כאשר אל חמיד חוזר בוודאות להרכב, לאחר עונש השעייה מצהובים, מי שעשוי לעלות יחד איתו וסירושטיין הוא ניר ברדע שהיה מצוין מול חיפה.

מי שבוודאות לא יהיו בסגל הם הקשרים חן עזריאל ואוחיון הפצועים, אשר נעדרים כבר תקופה ארוכה. עזריאל לא שיחק במחזור הקודם מול מכבי חיפה וגם לא במשחק הגביע מול בני יהודה ואילו אוחיון נעדר עוד לפני כן. הקשר הברזילאי ויגור אומנם כשיר, אבל לא ברור אם יהיה בסגל הקבוצה.

גם דולי מנגה סובל מאיזו חבלה ברגלו ולא כשיר ב- 100 אחוז, אבל באשדוד מאמינים שהוא ישחק ויהיה כשיר למשחק.

נראה שלבן שמעון יש 8 שחקנים בטוחים בהרכב ועיקר ההתלבטות היא לגבי החלק ההתקפי. שמונת הבטוחים הם : ג'רפי, בן זקן, ברוסיץ', אל חמיד, סירושטיין, מונד, קינדה, אינברום.

רועי בקל חוזר לראשונה מאז הפציעה לסגל וייתן עוד אופציה לבן שמעון. בהתקפה ההתלבטות היא בין לוסיו, דין דוד וגוטאל, שמושל ומנגה כנראה יהיו בהרכב.

הרכב משוער אשדוד: ג'רפי, בן זקן, אל חמיד, סירושטיין, ברוסיץ', מונד, קינדה, אינברום, מנגה, מושל, לוסיו (ברדע).

צילום: טל אקוקה, מ.ס אשדוד

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו