ירקות עם קוסקוס וטונה

סלט ירקות עם קוסקוס וטונה של "ריו מרה" מכילה קוסקוס, גרגירי חומוס, אפונה, עגבניות שרי ונתחי טונה.צילום: אפרת אשל

מה חשבנו?
הסלט מכיל הרבה מאוד קוסקוס, מעט טונה ומעט ירקות מה שהופך אותו לדי כבד. כתוב על האריזה שהוא מוכן לאכילה ולדעתנו תוספת של לימון או מעט חריף היו משפרים לו את הטעם אבל זה אפשרי רק במקרה שאוכלים אותו בבית ולא על הדרך כמו שאנחנו עשינו.

מחיר: 14.90-19.90 שקלים.

ערכים תזונתיים: 238 קלוריות ל-100 גרם, 10 גרם חלבונים, 15 גרם פחמימות מתוכן 1.5 גרם סוכרים, 15 גרם שומנים מתוכם 2 גרם שומן רווי, 600 מ"ג נתרן.

טבסקו מעושן צ'יפוטלה

לרגל 150 שנה למותג "טבסקו" בעולם, משיקה ניצן מותגי מזון ומשקאות בע"מ, שמייבאת אותו לארץ, טעם נוסף - טבסקו מעושן (ציפוטלה) ברמת חריפות בינונית (פיקנטי). הצ'יפוטלה עשוי מפלפלי חלפיניו שעברו תהליך עישון.צילום: יח"צ טבסקו

מה חשבנו?
הטבסקו המעושן טעים ופיקנטי לייט מאוד. הטעם המעושן הזכיר לנו רוטבי ברבקיו שאכלנו בטיול באמריקה. טיפטפנו כמה טיפות מעל חזה עוף ומעל כנפיים ואחרי שגילינו שטעים ולא חריף, הוספנו עוד לעיבוי הטעם. מוצלח מאוד, אהבנו.

מחיר: 10-13 שקלים.

קמח קסם
סוגת משיקה תערובת של קמח עם שמרים להכנת חלות, עוגות ומאפים. הקמח מיוצר בטחנות הקמח שטיבל ופותח במיוחד עבור סוגת על ידי השף ארז קומרובסקי.צילום: יח"צ

מה חשבנו?
נסיינית חובבת קונדיטוריה קיבלה לנסות את הקמח החדש. היא סיפרה שהעבודה איתו קלה ונעימה ושמחה לנוכח התפיחה המרשימה שלו. הבעיה היא שעוגות השמרים התייבשו די מהר לעומת פעמים קודמות בהן הכינה בדיוק את אותן עוגות משמרים טריים.

ערכים תזונתיים: 346 קלוריות ל-100 גרם, 12 גרם חלבונים, 71.8 גרם פחמימות, 1.2 גרם שומנים, 6 מ"ג נתרן. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו