ביום שני השבוע התקיים מפגש של מיזם "יש לי חבר מיוחד" של תנועת אשדודים, בו הפגישו בין בני נוער שמחפשים עבודה עם קצת משמעות מעבר לבין משפחות להן ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים.

המיזם נועד לתת מענה לצורך לשילוב ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים בחברה והגברת המודעות לסובלנות וקבלת האחר. המטרה העיקרית היא להטמיע בקרב ילדים ונוער את המושג 'חברות' ולגרימת צמיחתו של דור רגיש וסובלני.

המטרה היא ליצור מסגרת משלבת לילדים עם צרכים מיוחדים, מצד אחד בני הנוער יקבלו תעסוקה ועבודה משמעותית ומספקת ומצד משני יוכלו לעזור לילדים ובני נוער מהאוכלוסייה המיוחדת להשתלב בחברה.

 נורית טופז, ממובילות המיזם: "עשרות בני נוער מדהימים בשיתוף פעולה מבורך ומרגש עם משפחות רתומות מכל אשדוד במסגרת מיזם שנולד ממשפט אחד שמלווה משפחות רבות להן ילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים "אמא, אין לי חברים". תודה למובילי מעגל נוער בתנועת אשדודים, לחברי לדרך ובחיים במעגל צמ"א ובתנועת אשדודים, לנשות המקצוע היקרות שילוו את המיזם שיהיה עטוף ברגישות והקשבה , יעל שובל מנתחת התנהגות והילה אוחיון יועצת זוגית משפחתית ומנחת הורים ולבת שלי שהיא ההשראה להכל. תודה."

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו