יחסי אנוש באים לידי ביטוי ביכולת לשמור על תקשורת פתוחה, אמינה ויעילה בין אנשים. הבעיה מתחילה בכך שלא כולנו התברכנו ביחסי אנוש מצוינים. רק ליחידי סגולה יש את הסבלנות והכישורים הנדרשים כדי לנהל מערכות יחסים על בסיס גישת יחסי האנוש. מעבר לכך, הגישה הזו דורשת לאהוב אנשים ולרצות לעבוד מולם באופן קבוע.

רוצים להפוך אינטליגנציה רגשית גבוהה לתפקיד מתגמל? הנה כמה קורסים שאתם חייבים להכיר:

1. קורס משאבי אנוש

לעבודה עם אנשים יש הרבה יתרונות. היא מעניקה סיפוק אדיר לגברים ונשים בכל הגילאים והיא עוזרת להשיג ערך מוסף גם מתפקיד יום יומי שוחק. בנוסף, במשק המודרני יש תפקידים שקשורים לעבודה עם אנשים ומבטיחים גמול גבוה.

ארגון שמכבד את עצמו לא יכול לוותר על מחלקת משאבי אנוש מקצועית. הדרך להשתלב במחלקה היא לעבור קורס משאבי אנוש ולקבל תעודת הסמכה. לאחר מכן ניתן להגיש מועמדות למשרות בשוק הפרטי או הציבורי, ולבדוק גם אפשרות לעבודה בארגוני רווחה ומוסדות המגזר השלישי.

2. קורס דמיון מודרך

קורס דמיון מודרך יסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על עבודה עם אנשים. הקורס מעניק כלים לאנשים שרוצים לעסוק בתרפיה ולמי שמעוניין לשפר את איכות החיים של אחרים.

במסגרת קורס דמיון מודרך מנסים להיעזר בדמיון במטרה להשיג ריפוי, שינוי והתפתחות. הקורס מבוסס מצד אחד על מערכת העצבים והתפקוד שלהם, אך מצד שני הוא ידוע כאמצעי יעיל להשפעה על מערכות השכל, הגוף והרגש.

3. קורס גישור

הליך גישור מתאים למנהלים שרואים במשא ומתן כלי לקידום העסק, או לאנשים שרוצים לבחון את הרצון וההתאמה לפיתוח מסלול מקצועי מעמיק. קורס גישור ממוצע נמשך 60 שעות אקדמיות והוא כולל שילוב בין תכנים תיאורטיים ומעשיים.

במסגרת הקורס לומדים על יסודות הגישור ועל טכניקות לשימוש בגישור במקום בשירותי עריכת דין. הקורס מקנה כמובן ארגז כלים פרקטי לעיסוק בגישור, אך הוא גם מהווה שלב חובה למי שמעוניין לשתף פעולה במסגרת המקצוע שלו עם מרכזי המהו"ת של הנהלת בתי המשפט.

4. קורס ייעוץ ארגוני

לימודי ייעוץ ארגוני מכשירים את בוגריהם לסייע לחברות שרוצות להגשים את האסטרטגיה שלהן בדרך היעילה והנכונה ביותר. הלימודים נמשכים 350-460 שעות ואורכים שנה עד שנה וחצי.

קורס ייעוץ ארגוני מתאים למי שאוהב לעבוד עם אנשים כי הוא מספק כלים שמאפשרים להתערב ברמה פרטנית בארגון. יועצים ארגוניים מבוקשים במשק והם בין בעלי התפקידים היחידים שעובדים גם מול שדרת הניהול וגם מול העובדים הזוטרים.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו