אם החלטתם כבר לשאול את דעתי, אז הרשו לי להגיד שהם טועים לחלוטין. אבל אני לגמרי משוחד, כך שאולי עדיף לא לשאול את דעתי.

ובכל זאת, האם ייעוץ משכנתאות חיצוני, עצמאי ובלתי תלוי באף כורם מרכזי יכול להועיל לכם בעת קבלת משכנתא?

התשובה היא חד משמעית כן!!

שמי מרטין מחברת "יד ביד משכנתאות", בואו ואסביר לכם כמה דברים על תהליך קבלת המשכנתא ומה הסיבות הרבות מאוד שבשבילן אתם צריכים יועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי שילווה אתכם כל הדרך אל הבנק:

1. אם אתם עצמאים ובטוחים שאתם מרוויחים הרבה מאוד כסף, יכול מאוד להתברר כאשר תגיעו לבנק שאתם למעשה לא מרוויחים כלום ואתם תיזרקו מכל המדרגות של הבנק ולא תקבלו משכנתא בכלל. הסיבה היא שבנקים לא אוהבים עצמאים והם עושים כל מה שאפשר כדי לא לתת להם משכנתא.

אם לקוחות מגיעים אלי לפני שהם ניגשים לבנק, אני מכין אותם לכך מראש ומבקש מרואה החשבון את כל המסמכים הרלוונטיים ודוחות של שנתיים אחרונות. מה שקורה בדרך כלל זה שההכנסות של העצמאים יוצאות לא מספיקות, הסיבה לכך היא שכולנו מנסים להקטין הוצאות כדי לשלם פחות מס. במצב הזה אתם כלל לא זכאים למשכנתא.

מה שאני בתור יועץ מנוסה יכול לעשות זה הרבה מאוד דברים בשבילכם, אחד זה להציע לכם להוציא במשך שלושה חודשים תלושי שכר בדרך כזו או אחרת, כדי לעבור בתור שכיר + עצמאי שזה בונוס מאוד גדול והרבה יותר טוב מעצמאי.

אני דורש מרואה החשבון מכתב רישמי שמעיד כי האדם מסוגל לעמוד בתשלומי המשכנתא ועוד הרבה מאוד טריקים קטנים שאני בתור יועץ מנוסה יכול לעשות כדי לעזור לכם להגיע למצב שאתם לוקחים משכנתא בצורה מסודרת ולא נזרקים מהמדרגות.

2. דוגמה קלאסית נוספת היא אנשים שאולי אפילו מרוויחים הרבה מאוד כסף, אבל במקרה היה להם צ'קים חוזרים במהלך השנה האחרונה או החודשים האחרונים. זה מקרה מאוד מאוד נפוץ. קורה כמעט לכל האנשים שמרוויחים יחסית הרבה אבל גם יש להם הרבה הוצאות.

גם המקרה הזה יועץ משכנתאות מנוסה יכול לעזור מאוד ולדר את דפי עובר ושב של הלקוח בצורה כזו שאין בה שום החזרות ובעיות. היועץ יכול לסדר את כל ההלוואות ולהקטין את ההחזרים כדי להביא למצב שיש הרבה יותר הכנסה פנויה לצורך התחשבנות עם הבנק לצורך קבלת משכנתא.

כל יועץ משכנתאות מומחה יכול להביא הרבה מאוד דוגמאות נוספות שבהן הוא חסך ללקוחות שלו הרבה מאוד כסף וכאב ראש ולפעמים הרבה יותר מכך. אני בתור יועץ משכנתאות יכול להעיד שתרתי משמע הצלתי משכנתאות לעשרות לקוחות שלי. בשביל זה ועוד הרבה סיבות אחרות, צריכים יועצי משכנתאות.

מרטין בוקסדורף הוא מנכ"ל חברת יד ביד משכנתאות

http://www.yadbeyad.biz/

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו