"אני הייתי קודם על המדרגות, עכשיו אני על החלון" אמר חמימו, וצדק.

"המתרגמים של התוכנית לא מבינים מה אתה אומר", ענה לו האח, אבל לפחות האח עצמו דווקא מדבר ברור מאוד. אחרי שהאח ראה שהחזרה של הדיירים המודחים אל הבית ערבבה קצת את הקלפים אבל לא מספיק, הוא החליט להשתמש בקלף הסודי שצריך להיות חוקי בכל מדינה: נחירות.
סתם, לא. הוא הביא את עידו רוזנבלום.

ובמקום שעידו סתם יישב במונית הכסף שלו בשקט, משתמשים בו כדי להציג את כל הקטעים הכי רכלניים מהתוכנית ולגרום לדיירים לראות את "כל האמת בפנים".

מצד אחד, סכר החיבוקים נפרץ, מי היה מאמין. אורנה ודן מתחבקים כאחוזי תזזית בחדר הארונות, מעיין מכריזה בפני עידו שהיא במערכת יחסים עם אביחי, ועדן מתנהגת כאילו חזי היה אהוב לבה מאז ומתמיד והיא לא תכננה כבר לפצל את דירת הפרס לשתיים כדי שיהיה גם לאנדל איפה להיות.

מצד שני, אאוץ'. כולם מדברים על כולם ושונאים את כולם, חוץ מאנדל שהתגלה במצב טיפש.
הכל רק בגלל שהוא רצה לשים "איזה ג'קט שבא לי" והתחיל עם עדן.

אז אנדל נכנס לטרפת ומנסה למחוק את כל מה שמופיע על הלוח של תקציב האוכל. הבעיה היא שלא משנה מה הוא עושה, זה לא יוצא לו מאיים. במקרה של אביחי, זה היה נראה כוחני; במקרה של חזי, מעיק; אצל אנדל זה פשוט כזה "טוב די, בסדר, הבנו".

אז מה למדנו מהפרק הזה? דבר ראשון, שלשמוליק נכנסו נצנצים לתחתונים. דבר שני, שתהילה מעיקה גם אם היא הולכת ואז חוזרת. דבר שלישי, שביום שלישי הקרוב שלושה מהדיירים יעזבו את הבית.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו