ליגת הישיבות התיכוניות מחזור שישי עם השלמות מהמחזור הקודם. חרף מזג האוויר הסוער והקר, נווה הרצוג מאשדוד פגשה במחזור השישי את ישיבת אמי"ת עמיחי רחובות 80-52.

ליגת הישיבות התיכוניות היא נוף שונה בין ענפי הספורט. מעבר לערכים שבאים לידי ביטוי על המגרש, הבחורים בליגה גם מביאים את העזרה וההדדיות החוצה.

ישיבת נווה הרצוג, אשדוד – ישיבת אמי"ת עמיחי רחובות 80-52

בקרב הרחובותיות הבלתי נגמר, הבחורים מאמי"ת עמיחי עולים לראש הטבלה. הקבוצה מאשדוד לא עמדה בשטף של הקבוצה מנגד.

נווה הרצוג רצתה לשמור על המגרש הביתי בקיבוץ בני דרום, כאשר מול הבחורים האשדודים עומד רק דבר אחד: ניצחון והם עם רגל וחצי בפיינל פור.

איך עושים את זה? מראים את הכוח של הקהל הנאמן של אשדוד: עידוד מאסיבי לכל אורך המשחק ברוח ספורטיבית.

כאשר שתי קבוצות צמרת משחקות ברמה גבוהה, צפוי לנו משחק עונה בהחלט. שתי נבחרות מוכשרות עם סגל חזק, מאומנות היטב עם הגנה חזקה.

המשחק יצא לדרך למשחק שקול, והיו אלה הבחורים מאמי"ת עמיחי שעלו ראשונים על הלוח. נווה הרצוג הפעילה יפה את חי כרמי, הגבוה שלה, בהתקפה – כאשר הוא מתפקד גם כשחקן הגנה חזק עם כמה פעולות חשובות.

אבל מהרבע השני, הקבוצה האורחת, שחקניו של המאמן יניב קוך, התחילו להשתלט על המשחק ועם ריצה מטורפת הגדילו את הפער בין הקבוצות ל20 נק'.

הבחורים מרחובות המשיכו עם מתפרצות שהובילו לסלים קלים, שלבחורים מאשדוד לא היה איך לעצור אותם. בסוף הפער היה גדול מדי עד לתוצאת הסיום 80:52 לבחורים מרחובות.

*באדיבות אתר סרוגים

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו