מ.ס אשדוד ממשיכה לחפש חיזוק לעונה הקרובה, אחרי ההחתמה של דולי מנגה, באשדוד מחפשים החתמות נוספות בעיקר בחלק של ההתקפה והקישור האחורי. 

לא מעט שמות עולים בהקשר של אשדוד, גם של שחקנים ישראלים וגם של זרים. דיווחנו על עסקה שעשויה לכלול מעבר של ניב זריהן מאשדוד לב"ש ובתמורה תקבל אשדוד סוכם כסף ואת החלוץ לוסיו. 

כמו כן, באשדוד ממשיכים לתור שחקנים בשוק הברזילאי והקשר הברזילאי אלאן וויגור (21), אשר שיחק בקבוצות שבהן שיחקו ז'אורז'יניו ולוסיו, צפוי לחזק את אשדוד. 

וויגור צפוי לנחות בארץ עד סוף השבוע במטרה לחתום במ.ס אשדוד. וויגור (21) יכול לשחק כקשר אחורי וגם קצת יותר קדימה, עמדות להן זקוקה הקבוצה. 

השחקן שייך לקאפאואריאנו, הקבוצה ממנה הגיע ז'ארז'יניו, אבל בעונה האחרונה הוא היה מושאל לס.א.ב. במדיה שיחק עם החלוץ הברזילאי לוסיו שעשוי בסיטואציה מסוימת לחזור ולשתף איתו פעולה אם יעבור מבאר שבע לאשדוד. 

לפני שנתיים כשהיה בן 19 נרכש על ידי אנדרלכט, אבל לבסוף העדיף לחזור לברזיל. 

בנוסף, הערב (ד', 21:00) יש גם משחק ליגה חשוב מאד. באשדוד מתכוננים למשחק מול הפועל חיפה ובשעות הצהריים תצא הקבוצה לבית מלון בחיפה. טום בן זקן חולה ולא ייקח חלק במשחק. מי שייעדר אף הוא, יהיה משה אוחיון שסובל מפציעה. 

הקשר תום מונד סובל כבר שבוע מחולשה כללית ולא מתאמן עם יתר השחקנים. גם מהמשחק וגם מזה שבשבת ייעדר ניב זריהן בשל הרחקה ובאשדוד מעריכים כי הסיכויים שיעבור לבאר שבע, מאוד גבוהים. 

באשדוד מבינים שהתיקו אמש של הפועל אשקלון מאפשר לה לפתוח פער של 6 נקודות במידה ותנצח את הפועל חיפה. 

שחקני אשדוד שגברו על הפועל אשקלון 0:1 לפני שבוע וחצי, ומגיעים לאחר 1:3 על הפועל איכסל בשמינית גמר גביע המדינה, ינסו לחבר שני ניצחונות ליגה ברציפות, מה שהם לא עשו מאז חודש נובמבר. 

מי שיתפסו את מקומם של מונד ובן זקן הם רועי בקל ובנצי מושל, שיפתח כמגן ימני, לאחר שהכריע את המשחק בשישי מול איכסל עם צמד בהארכה. 

מנגד, יחזור לסגל לליגה, גדי קינדה. קינדה שבפעם האחרונה שהיה בסגל, זה היה במחזור הרביעי, יהיה על הספסל והכוונה לשלבו בהדרגה, במשחקי הקבוצה. קינדה יחזור לסגל במשחק ליגה מאז המחזור ה- 4 שהיה האחרון ששיחק, מול הפועל חיפה באשדוד.

הסעות למשחק בסמי עופר יצאו בשעה 17:45 מרחבת האצטדיון, מומלץ להירשם ולשריין מקום, מתן 050-9773302.

צילום: לירון מולדבן, פייסבוק

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו