תסתמי קצת,

את לא חושבת שאת מגזימה? כמו רוח סופה נכנסת לכל מקום, רעש מתפרץ שלפעמים נשאר אחרייך, כמו מזמזם באוזניים ולא מאפשר לנו להרגע, כמו יתוש בלתי נראה בלילה בפינה של החדר.

תסתרקי קצת,

תראי איך את נראית כולך, כמו אריה פרוע. השיער המבולגן והבגדים המרושלים, הרי את אוהבת להיות מסודרת, ככה לימדנו אותך תמיד, אז למה את מתעקשת על העצלנות הזאת ולא מקפידה להיראות כמו שצריך.

תרזי קצת,

את חושבת שמחמיאים לך השניצלים האלו בצדדים של הגוף? היית כל כך יפה בתקופה ההיא, שרזית. הפנים שלך נראות מצוין, רק עוד חמישה קילו ואיזו מידה אחת, אולי שתיים פחות ויחטפו אותך. וגם בטוח שתרגישי יותר טוב עם עצמך.

20160418_183731

תירגעי קצת,

כל המסביב בטח לא עושה לך טוב, וזה לא מעניין אותי שאותך זה מרגיע, אני מתכוונת לשלווה מסוג אחר לחלוטין. תהיי רכה, נחמדה, תשבי עם מישהו על קוקטייל עדין- מה רע? אל תתפרצי על כל מילה, את מפחידה אותם, את מרתיעה. ככה כל החיים תישארי לבד.

תזוזי קצת,

תשאירי לו מקום. בין כל ההצלחות והמטרות את לא רואה שאין לך עם מי לחלוק? את מלאה בעצמך ברמות מטורפות, לא קר לך מבפנים עם כל הבדידות הזאת?

הם לא אוהבים להרגיש מאוימים, הם לא אוהבים להרגיש אישה חזקה מדי, הם מפחדים מהמחשבה שאת אשכרה יכולה להסתדר בלעדיהם תמיד. גם במוסך, גם בהחלפת נורה, גם בנסיעות, גם בבירוקרטיה, גם בהגנה עצמית. בהכל.

תפסיקי להביע דעות, את לא חייבת להגיד כל מה שרץ לך בראש. תסתירי קצת את המחשוף, זה שה' בירך לא אומר שצריך לחלוק. אל תיראי כל כך חכמה ואל תהיי כל כך וכחנית, אף גבר לא ירצה מישהי כל כך דעתנית.

אני יודעת, שלמרות ההתנהגות חסרת הרגשות שלך, את כמהה למערכת יחסים. אני יודעת שבתוך תוכך את מתה להשתנות, כי איזה מין גבר ירצה אחת כזאת… אחת כמוך?

תהיי אישה ותשתקי.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו