האצטדיון ברובע ב' המיתולוגי זכה השבוע למתיחת פנים רצינית שהיא רק יריית הפתיחה בכל מה שקשור לפיתוח המתקנים בעיר. במסגרת חניכת המגרש ניצחה הקבוצה הבוגרת את קבוצת הנוער 4-0

 

 

 

השבוע הסתיים החלק הראשון בשדרוג האצטדיון ברובע ב'. בעלות של 2.5 מיליון ₪. כ- 100 אלף יורו הגיעו מאופ"א שמנסה לעודד את הקבצות לעבור לדשא סינטטי, השאר הגיע מעיריית אשדוד. השדרוג כלל החלפה כוללת של משטח הדשא. המשטח החדש האולטרא-מודרני עשוי מדשא סינטטי. בנוסף,שופר וחודש מסלול האתלטיקה, הכולל תוספות למסלולי קפיצה למרחק ולהדיפת כדור ברזל. כולם מרקורטן משובח. בשלב השני,יושקעו עוד כ-1.2 מיליון ₪ בשיפוץ חדרי ההלבשה והתאמתם לעידן החדש. השדרוג יכלול: התקנת מיזוג אויר, חדרי שירותים חדשים, מקלחות וכן, כניסות ויציאות נוחות לקהל. מבנה חדש שישמש לחדרי הלבשה וחדר לשופטים יוקם אף הוא. ליד האצטדיון על מגרש האימונים הצמוד ייבנו יציעים חדשים. המגרש משמש בעיקר למשחקי ליגות הנוער ונערים. כך יוכלו הצופים,הורים וקרובי השחקנים בעיקר לשבת בנוחיות. בעוד כ-6 חודשים יסתיים שלב זה.

 

 

במסגרת חניכת המגרש שיחקה קבוצת הנוער נגד הקבוצה הבוגרת שכללה את המחליפים ששיחקו בשבת ואת השחקנים שלא שיחקו בשבת. הקבוצה הבוגרת ניצחה 4-0 את קבוצת הנוער משערים של בדש (2), דגו ונבו מזרחי. במ.ס אשדוד החליטו לקיים על בסיס קבוע כל שבוע משחק בין הקבוצה הבוגרת לקבוצת הנוער או בין קבוצת הנערים כחלק מהחיבור בין קבוצות האגודה השונות. בנוסף, ממשיכים במ.ס אשדוד להתכונן לקראת המשחק בשבת מול אח"י נצרת. לאחר הניצחון הגדול מול בית"ר בשבת באשדוד האימונים מתנהלים באווירה טובה. "אין ספק שהניצחון על בית"ר ירושלים הוא חשוב, אבל אם לא ננצח את המשחק בשבת לא עשינו בעצם כלום", אמרו גורמים בכירים במועדון. "אסור שהשחקנים ירימו את האף אחרי הניצחון על בית"ר. אפשר לחגוג, אבל עכשיו צריכים להיות עם הרגליים על הקרקע. אחי נצרת היא לא קבוצה קלה, בטח לא כשהיא באה כמו חיה פצועה". הקשר שי רביבו, שזוכה לטיפול בכתפו, ינסה לשוב ביומיים הקרובים לאימונים עם חבריו.

 

 

כזכור, פרק רביבו את הכתף במהלך המחצית השנייה במשחק מול בית"ר והוחלף. הקשר זכה לטיפול בחדר ההלבשה ולא פונה לבית החולים. הצוות הרפואי של המועדון מעריך כי לא מדובר בפציעה חמורה וכי הוא ישוב להתאמן בימים הקרובים. רביבו מצידו הבהיר כי הוא לא מתכוון לוותר על אף משחק העונה, גם לא מול אחי נצרת.  גם המאמן יוסי מזרחי ושאר שותפיו לצוות המקצועי הרעיפו מחמאות לשחקנים, ללא יוצא מן הכלל. מי שזכה למילים טובות במיוחד מהמאמן וההנהלה, הוא הקפטן משה אוחיון, שכבש את השער הראשון של הקבוצה ולא הפסיק לכוון את השחקנים על כר הדשא. יוסי מזרחי אמר על הקפטן שלו: "כבר הרבה זמן שאנחנו רואים את משה אוחיון כמו שאנחנו מצפים לראות".

 

בצוות המקצועי הוסיפו: "אתמול במשחק ראו שהוא לוקח את המנהיגות ועם המון ביטחון מנהיג את הקבוצה לאורך כל המשחק. הוא חיבר בין השחקנים וזה היה תענוג". מי שחייך למרות שלא כבש אמש, הוא החלוץ, דמיטאר מקרייב, שאמר: "זה לא חשוב אם אני מבקיע או לא, מה שחשוב הוא שניצחנו את בית"ר והשגנו שלוש נקודות חשובות מאוד. ברור שזה חשוב לנצח סוף סוף שני משחקים ברציפות, אבל הדרך בניצחון הזה הייתה חשובה יותר, ומה שיותר חשוב מזה הוא שנמשיך כך, אחרת לא עשינו כלום".

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו