מ.ס אשדוד השיגה נקודה במשחקה הביתי מול בני יהודה נקודה שהעלת את אשדוד מעל הקו האדום באופן זמני עם 17 נק'. אם אשקלון תפסיד מחר למכבי פ"ת, אשדוד תסיים את המחזור מעל הקו האדום.

הבעיה, אשדוד לא מצליחה לנצח בבית ורושמת תיקו נוסף ו- 4 נק' מ- 33 אפשריות.  אבל המומנטום ורצף אי ההפסדים בליגה ובגביע נמשך.

במשחק הליגה הבא, אשדוד תשחק מול האלופה הפועל ב"ש בטרנר (שני), בינתיים ברביעי הקרוב, מצפה לאשדוד משחק ראשון בגביע מול רעננה.

"אני קצת מאוכזב מזה שלא ניצחנו", אמר בסיום מאמן אשדוד, עמיר תורג'מן, "זה מזל טוב שמהול באכזבה. היינו נחושים לנצח, אבל בני יהודה הצליחה להשוות בסופו של דבר. זה מסע ארוך עם המון תעצומות ואכזבות. חלק מנצחים חלק מפסידים, אבל נמשיך בהתקדמות שלנו".

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

"אנחנו מתקדמים יפה", הוסיף תורג'מן, "גם השחקנים שפה הבינו מה אנחנו רוצים. בליגה אנחנו מתקשים, אבל יש עוצמה, נחישות ויציבות מנטאלית.

אני בטוח שזה יבוא לידי ביטוי בניצחונות. גדי הוא כישרון ענק, החוכמה היא להמשיך ולשפר דברים נוספים. אני בטוח שבעתיד הקרוב הוא יגיע לקבוצות גדולות".

"אני חושב שמתחילת השנה לא היינו מעל הקו האדום, אך זה מהול טיפה בטעם מר. אני חושב שבני יהודה ב-15 דקות הראשונות במחצית השנייה שיחקו טוב יותר.

יש בהחלט התקדמות לאט לאט גם השחקנים שפה הבינו מה אנחנו רוצים. בבית אנחנו צריכים עוד טיפה לנצח משחקים. לפני שבועיים ניצחנו את נתניה בגביע אבל בליגה עוד לא. אני מרגיש את הנחישות מהשחקנים. בחודשיים שלושה האחרונים גדי קינדה התבגר, הוא יודע לצאת ממקומות לא טובים הוא ממשיך לשפר את הגישה שלו”.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו