גבי כנפו (מעמוד הפייסבוק האישי)ממ"ק ראש העיר, גבי כנפו, מעלה הערב פוסט לפייסבוק בעקבות הקנסות שחולקו לעסקים במרכזי הקניות ביג פאשן והסטאר סנטר. כנפו מאשים גורמים כאלה ואחרים בדיס-אינפורמציה על מנת לפגוע בעיר. כפי שעולה מהפוסט של כנפו, אותו אנו מביאים פה במלואו, בתי קפה ופאבים בעיר לא קיבלו קנסות השבת, אלא רק עסקים מסוימים "במתחם מסוים", כפי שכתב זאת כנפו.

ממידע שהגיע למערכת אשדוד נט עולה כי ההנחיה לפקחים הייתה כי רק בתי עסק לביגוד, הנעלה וכדומה יקבלו קנסות. "בתי קפה, מסעדות, גלידריות ואפילו פיצוציות לא קיבלו השבת קנסות", אמר גורם שמעורה בפרטים למערכת אשדוד נט.

הפוסט של גבי כנפו - לא נגענו:

"תושבי אשדוד היקרים שבוע טוב,

גם השבת, יש מי שמנסה באמצעות דיס-אינפורמציה להבליט את הקנסות ולפגוע בעיר אשדוד כולה.

מי שהסתובב השבת באשדוד, (כמו בכל שבת) מצא עיר פתוחה לרווחה. חופי ים פעילים, בתי קולנוע פתוחים, פארקים, מסעדות, בתי קפה ופאבים עמוסים בציבור האשדודי. ואף אחד מהם לא קיבל שום קנס.

יש הבדל גדול בין מתן קנסות לפי חוק העזר העירוני, לעסקים שחורגים מהחוק במתחם מאוד מסויים, לבין מצג שווא של סגירת העיר.

אני קורא לכל התושבים, להיות מאוחדים כי אשדוד ידעה תמיד למצוא את הדרך לחיות ביחד, עלינו להמתין לתוצאות מאמציו של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, למתווה האחדות שיאפשר לכולנו לשוב לחיי שלווה ואחווה. אני מכיר אותו היטב וסומך עליו לחלוטין שיצליח גם במשימה זו".

בתוך כך, כפי שדיווחנו מוקדם יותר הערב, מארגני המחאה נגד הכפייה הדתית ממשיכים בהכנות לקראת הפגנת המחאה שתתקיים ביום רביעי השבוע ברחבת העירייה, כאשר באולם מועצת העיר תתקיים ישיבת המועצה החודשית.

הפוסט שהעלה כנפו

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו