עיצוב רהיטים למשרד מורכב יותר אף מעיצוב סלון ביתי. הוא מצריך חשיבה לא פשוטה וסיעור מוחות ממושך. ברם, באמצעות מאמר זה תוכלו להגיע למחוז חפצכם בקלות, ולגבש משרד מעוצב עם דקורציה חדה ומזמינה.

כך תגבשו פתרונות תאורה לעסקים נכוחה

כשאתם מחפשים פתרונות תאורה לד לעסקים, יש לחלק את התחום לבתי מנורה ולנורות עצמן. בשונה מהעבר, בתי מנורה הם מוצרים מעוצבים, אשר נוצרו על ידי מעצבי פנים ואדריכלי מוצר. הם אינם רק בתי מנורות סטנדרטיים לאחסון נורות ליבון כמו בעבר. על מנת לבחור את בית המנורה המתאים ביותר לכל חדר תצטרכו למדוד אותו ויזואלית. אין הכוונה למדידה אמתית: פשוט התבוננו בבית המנורה שבכוונתכם לקנות, השוו אותו לחלל החדר, והסיקו אם הוא גדול מדי, אם לאו. אם הוא גדול מדי, משמע שהוא יהיה בולט מדי וימשוך תשומת לב יתרה ביחס לחלק העיקרי של החדר. ההפך עשוי לקרות גם בחדר גדול, עת בית המנורה קטן מדי ולא משפיע מבחינה דקורטיבית. את צבע האור, צהוב או לבן, או LED, יש לבחור בהתאם לצרכי המקום ולאיכות האור של הנורה.

כך תתאימו פרקטים מעוצבים למשרד

פרקטים ניתן לגבש מלמינציה או מעץ אמתי. פרקט למינציה כמוהו כפרקט פולימר. אלו חומרים שהם לא עץ, אלא צבועים לבן. עליהם מודבקים משטחים דמויי עץ, שהם במקור משטחי נייר. היתרון הוא במחיר טוב יותר, ובחוסר צורך לצבוע את המשטחים. היתרון של עץ הוא ביציבות ובעוצמה, בייחוד עץ ליבנה שהוא אחד היוקרתיים והאיכותיים בענף. החיסרון הוא בתחזוקה בתחום הצבע. יש לצבוע את הפרקט בכל מספר חודשים או שנים, תלוי בדגם.

עיצוב משרדים

כך תעצבו את תקרת המשרד

תקרת המשרד יכולה להישאר AS IS, מבטון, או להיות מעוצבת באמצעות עבודות גבס. עבודות גבס במשרד כוללות את הנמכת התקרה והפיכתה למעוצבת ולאיכותית יותר גם מההיבט הפונקציונאלי. ניתן לשלב תקרה מתוחה חורים אשר בכל אחד מהם תוטמע נורת LED או פלורוצנט, וכך להפיץ אור למרחבים גדולים. זה מאד מקובל לשילוב במוקדים טלפוניים, ומרחבים גדולים בחברות הייטק וטכנולוגיה. בשונה מכך, במשרד קטן בו עוסקים במקצועות חופשיים מקובל לשלב נורה בחדר, אבל גם פתרונות תאורת LED על הארונות ובמזנונים.

 

משרד

כך תגבשו נוסחת עיצוב כללית למשרד

את נוסחת העיצוב הכללית של כל מה שציינו כאן ניתן לגבש תחת הצביון העתיק, מבוסס צבע חום אדום, או תחת הצביון המודרני המבוסס על צבעים לבנים ובהירים. ניתן לסגנן את המוצרים שלכם באופן כפרי על ידי צורה עגולה במשקופים, בדלתות וברכיבי התאורה, לצד פיתוחים וגילופים במוצרי העץ, או להותירם בסגנון בורגני כשהם חלקים, ומבוססים על צורה מלבנית.

 עיצוב משרדים

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו