הנגיעה הראשונה של מירי במכחול הייתה במסגרת חוג ציור באשדוד. המגע של צבעי השמן הקסים את מירי ובתום תשע שנות לימוד החליטה לצאת לדרך עצמאית כציירת. בשנת 2016 התקבלה כחברה באגודת אמני אשדוד, השתתפה בתערוכות קבוצתיות רבות בגלריית העירונית 'דואט' ובבית האמנים ע"ש אריה קלנג באשדוד.

מירי גרינבאום

שלמה פרמן ,יו"ר אגודת אמני אשדוד מספר כי מדובר בתערוכה המסכמת 10 שנות יצירה ומשקפת את דמותה של אמנית בעלת אישיות מיוחדת. בתערוכה "מכאן ומשם" ,שאצר האמן ראובן כהן, מירי בוחרת להציג מגוון עבודות מעשר שנות יצירה כשבכל אחת מהן היא אוצרת זיכרון אישי, אווירה ורגש. חלק ניכר מהציורים בתערוכה הם ציורי נוף ואכן מירי מגדירה את עצמה כציירת של מקומות, המנסה להעביר תחושות ורגשות שמעוררים בה המקומות בהם היא מציירת. הציורים מאופיינים בצבעוניות עשירה. 

מירי גרינבאום

בציורים המוצגים בתערוכה, מירי מנסה לערוך את מרכיבי היצירה – קומפוזיציה של אור וצבע, כתמים וקווים, טקסטורות ומרקמים כך שהמתבונן בציוריה "כאן" יחוש באיכויות דומות לאלו שמבטא האובייקט שבחרה "שם". פאבלו פיקסו אמר: "הציור הוא דרך אחרת לכתוב יומן" ומירי מזמינה אתכם לבקר בתערוכה ו'לקרוא' ביומן שלה.

מירי גרינבאום

פתיחה חגיגית לתערוכה  : "מכאן ומשם"- יום רביעי, 7.2, בשעה 19:30, בגלריה העירונית "דואט" - בקניון לב אשדוד.

שעות פתיחת הגלריה: ימים א'-ה', בין השעות 8:00-16:00

נעילת התערוכה: 8.3.18, למידע: 08-8677353

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו