איגור פיליפנקה, צילום: עוז מועלם, YNET

מ.ס אשדוד אמנם מתרכזת במשחק החשוב הערב (ב', 19:00, אשדוד) מול בני סכנין, אבל בקבוצה עוסקים גם לא מעט בכל הקשור לחיזוק הקבוצה בחלון הנוכחי.

עמיר תורג'מן רוצה מאד את בלם מכבי ת"א, יגור פיליפנקה הנחשב לישראלי ויכול לעזור להגנה של אשדוד. הבעיה: מכבי ת"א מתנה את שחררו והשתתפות בחוזהו בקבלת זכות ראשונים על גדי קינדה בקיץ.

הצהובים מוכנים לשחרר את הבלם לאשדוד, אבל רוצים להבטיח לעצמם כבר עכשיו את האופציה לרכוש את קשר אשדוד ללא שום תחרות מצד קבוצות אחרות

מאמן מ.ס אשדוד עמיר תורג'מן שבעבר עבד במכבי תל אביב ועקב אחר פיליפנקה כחלק מעבודתו במחלקת הסקאוטינג, משוכנע שהבלם יוכל לסייע מאוד, מה עוד שהוא אינו נחשב לשחקן זר.

באשדוד גם רוצים שמכבי תל אביב תממן חלק ניכר משכרו שעומד על כ-40 אלף יורו נטו לחודש, ורק לאחר קיום התנאים האלו תוכל להתגבש עסקה

באשדוד כבר החליטו לא לשחרר את קינדה בחלון הנוכחי והוא ככל הנראה הוא יסיים את העונה כשחקן אשדוד מתוך מטרה לעזור לקבוצה להישאר בליגה. 

בנוסף, באשדוד מחכים מאד להחלטה של קבוצת גנט הבלגית לגבי אור אינברום שכבר סיכם את תנאיו באשדוד והביע את רצונו להגיע לחזור לקבוצה. עכשיו הכדור בידיים של גנט שצריכה להחליט אם לשחרר את השחקן.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו