"בנצי מושל הוא אחד השחקנים הכי טובים שיש היום בישראל", הציטוט הזה נאמר על בנצי מושל לא אחת במהלך השנים האחרונות שעוד היה בחור צעיר במחלקת הנוער של מ.ס אשדוד.

מושל יוצא מחלקת הנוער של אשדוד, נחשב בגילאים הצעירים כשחקן התקפה מהיר מאד עם חוש ריח מפותח לשערים, בקבוצה הבוגרת הוא לא ממש הצליח להטביע חותם וסבל מצד אחד מפציעות, חוסר הזדמנויות וגם נע בין עמדות, לעיתים שיחק כשחקן כנף, לעיתים כשחקן התקפה ואף כמגן תוקף.

באחרונה, מושל מקבל את האשראי לו חיכה, בואו של עמיר תורג'מן הפיח חיים חדשים גם אצל מושל וגם אצל מאוריסיו.

"הוא תמיד היה שחקן שנופל קצת בין עמדות, לא בדיוק קשר, לא בדיוק, שחקן אגף הוא שחקן מרכז", אמר מאמן במחלקת הנוער.

מושל ניחן במהירות גבוהה מאד, פרמטר שחסר מאד לאשדוד במשחקה, בטח במשחק ההתקפה, את היכולת שלו להבקיע שערים הוא תמיד ידע, במחלקות הנוער וקבוצת הנוער הוא הבקיע ללא הפסקה.

צילום: באדיבות אתר ONE

"הוא לא סקורר במהות שלו כמו דין דוד נגיד, אבל הוא בהחלט שחקן שידע בגילאים הצעיר להבקיע ולהיות מסוכן לשער, בתבנית ההתקפה של אשדוד עם מאוריסיו ואלקה ומושל בהחלט יכול להיות שילוב מעניין ומתאים לשניים האלה.

באחרונה כאמור מושל מקבל יותר ויותר אשראי מעמיר תורג'מן, מול ק"ש ראינו שער משווה שלו, מול אשקלון הוא כבש בגביע ועזר לאשדוד לעלות לשלב הבא.

מאז הגעתו של עמיר תורג'מן מושל מקבל יותר ויותר דקות משחק, בעיקר כשחקן שעולה מהספסל ומשנה משחקים, תורג'מן אוהב סוג שחקנים כמוהו, מהירים, שיכולים לשחק גם באגף וגם במרכז.

העובדה שרק בקיץ, מושל האריך חוזה במ.ס אשדוד כחלק מהאסטרטגיה של המועדון לגבי שחקנים צעירים, מראה את הכוונות של שני הצדדים אחד כלפי השני ובעיקר של אשדוד כלפיו.

בעונה שעברה וגם העונה, הוא סבל מכמה פציעות שלא עזרו להיכנס להרכב, בחלק מהזמן הוא לא קיבל אשראי מהמאמנים שעבדו באשדוד, אם זה ראובן עטר בקיץ או רן בן שמעון בעונה שעברה.

לצד קינדה, דן ביטון ואלקה מושל נחשב ברמת הכישרון לאחד השחקנים המוכשרים שיש לאשדוד בסגל, גם ברמת הכישרונות שהיו באשדוד בעבר כמו אוחנה או אינברום מושל לא נופל ברמת הכישרון, הבעיה שלו היא בעיקר פציעות וחוסר בדקות המשחק, יכול להיות שבסיטואציה החדשה מושל בהחלט יכול להיות החיזוק ההתקפי שבאשדוד כל כך חושקים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו