מ.ס אשדוד עלתה מעל המקום האחרון בטבלה בעקבות הניצחון על ק"ש אמש 2-1 עמוק בתוך תוספת הזמן. אשדוד יודעת שהניצחון אמש היה חשוב מבחינת הנקודות והמיקום אבל היכולת הייתה חלשה ביותר.

"זה היה שוד אמיתי. לא הגיע לנו לרגע לנצח במשחק הזה. אנחנו צריכים להיות אסירי תודה על שלוש הנקודות אבל למהר ולהתחזק בשחקנים לקראת המשך העונה", אמר גורם במועדון.

המאמן המנצחעמיר תורג'מן, היה שמח מהאופי שהוכיחו חניכיו: "היה קשה במחצית כי הם כמעט לא הגיעו למצבים והובילו משער מקרי, אבל אני חושב שזו הדרך להילחם, לעבוד עד הסוף ולהישאר יציבים, בעיקר ברמה המנטלית ולפעמים מקבלים סוכריות כאלו. לפעמים אתה חוזר ובגדול כמו היום, אבל יש לנו עוד הרבה עבודה".

המאמן הוסיף ודיבר על המשך הליגה: "אנחנו חסרים שחקנים. אנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו צריכים כדי שנהיה יותר טובים וחזקים".

על כך שגדי קינדה נותר מחוץ לסגל אמר: "גדי החזיק אותנו חודשיים עם בישולים וגולים, אבל לפעמים כששחקן טיפונת עובר את הגבול..... אני בטוח שגדי ילמד.

הוא באמת בעל יכולות מדהימות ואחד הכוכבים הגדולים של הקבוצה הזאת. אם נדע והוא ידע להשתמש בכישרון שלו נכון, אנחנו נרוויח אותו בגדול ולא רק הוא, בהמשך הכדורגל הישראלי ירוויח אותו".

שוער הקבוצה יואב ג'רפי הוא אמנם אחת מנקודות האור הבודדות עד כה העונה באשדוד, אך אמש טעות קשה שלו כמעט ועלתה לקבוצתו באיבוד נקודות נוסף.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

"זה התחיל ביציאה טובה אבל לא פגעתי טוב בכדור ולצערי הוא נכנס" אמר השוער. עוד הוסיף: "אני חושב שזה חשוב מאוד להרים את הראש גם אחרי טעות. אני שמח שהצלחתי לא לשקוע וליפול אלא להתעלות על עצמי, היו לי כמה משחקים טובים ואני מרגיש שאני חוזר לכושר".

אחד המצטיינים בניצחון היה בנצי מושל שאף כבש את שערו הראשון לעונה ואמר: "כיף גדול לכבוש, במיוחד שזה הוביל לניצחון.

חיכיתי המון גם כשלא שיחקתי והאמנתי שהכל לטובה וזה יסתדר ואני שמח מאוד על זה. היה לנו חשוב מאד לנצח. זה ניצחון שהחזיר אותנו לחיים בליגה וסיבך את התחתית". 

המגן הצעיר יצחק אספה שמרשים מאד ביכולתו מאז קיבל את הקרדיט, קיבל זימון בכורה לנבחרת הצעירה ואף הספיק לרשום בישול במהלכו של משחק אימון. המגן נעדר אמש מסגל הקבוצה בגין צבירת חמישה כרטיסים צהובים והוא צפוי לשוב להרכב כבר במשחק הגביע הקרוב ביום חמישי מול הפועל אשקלון.

גם גדי קינדה עשוי לשוב לסגל ואף להרכב במשחק הגביע מול אשקלון.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו