יח"צ: מאיר חרמון

ערב שירי ארץ ישראל ושירים ים תיכוניים  מכל הזמנים עם מאיר חרמון.

עם ניסיון  של כ-20 שנה במופעי זמר עברי על כל גווניו, חרמון ילמד אתכם שירים ישראליים תוך כדי המופע על פי שיטה ייחודית שפיתח וישיר לכם כל שיר מהז'אנר העולה על דעתכם. סביב שולחנות וכיבוד, בואו עם כל המשפחה. המופע סביב שולחנות וכיבוד ובעלות של 20 ₪ בלבד(יותר יקר להישאר בבית) כחלק ממיזם 'התושב במרכז הקהילתי'-סדרת אירועי פנאי עם הצגות ילדים, הרצאות ומופעי זמר במחיר השווה לכל נפש.    

                                                                                       יום שלישי,19.12.17, בשעה 20:00, מרכז קהילתי בית לברון, רח' נתן אלבז, (רובע ו') למידע ולהזמנות: 08-8555115

שמעון רגב. הכי נוסטלגי, הכי אשדודי

הכי אשדודי שיש!
מופע שירה בציבור עם רפרטואר ישראלי מיוחד, שיתובלו בהומור עם שמעון רגב הזמר, הנגן, החקיין והסטנדאפיסט המוכשר במרכזים קהילתיים שונים ברחבי העיר-בואו לשיר ולצחוק עד דמעות.
המופע "הכי ישראלי שיש" משלב בתוכו שירה ישראלית שפונה לדור ה"צעיר" 35-50 עם רפרטואר של מוזיקת ישראלית חדשה ונוסטלגיה אל עבר שנות ה- 80' וה- 90' בהם הייתה חגיגה של ממש לרוק הישראלי. אם בדרך כלל ערבי שירה בציבור יוצרים קונוטציה מידית לשירי ארץ ישראל היפה והטובה - רגב עומד להפתיע אתכם! כמו כן, בין השירים ידגים רגב את כישוריו כחקיין של זמרים ובני קהילות שונות בהקשר לשירים שיבצע במופע. רגב, בעל ניסיון של כ- 35 שנה על במות ומקיים מופעים ברחבי הארץ, ידוע ככזה שמרים את הקהל בצחוק ושירה.

רוב הקהל האשדודי הוותיק גדל יחד איתו בעיר אשדוד ובמשך שנים ארוכות פוקד את מופעיו. הוא מופיע גם באירועים ופעיל במרכזים הקהילתיים ובפעילויות העירוניות שיוזמת עיריית אשדוד. בקיץ האחרון הופיע מידי שבוע בפארק אשדוד ים ואירח חברים לערבים מחויכים של הומור. במופעיו בקיבוצים, מושבים וערים בכל הארץ הוא מתחיל את מופעו בהצהרה "אני אשדודי" ואז מתפנה לספר לקהל המשתאה על כל יהודים מכל קהילות היהודים בעולם ,שמצאו את מקומם באשדוד וזה מה שהופך את העיר להכי ישראלית שיש. "המגוון האנושי העצום והמפגש בין האוכלוסיות בחיי היום יום הוא הבסיס לסיפורים שלי שכולם מלאי הומור וחום אנושי" מספר שמעון רגב. המופע סביב שולחנות וכיבוד ובעלות של 20 ₪ בלבד(יותר יקר להישאר בבית) כחלק ממיזם 'התושב במרכז הקהילתי'-סדרת אירועי פנאי עם הצגות ילדים, הרצאות ומופעי זמר במחיר השווה לכל נפש.                                                                                                                           יום רביעי,20.12.17, בשעה: 20:30, הכי ישראלי שיש' עם שמעון רגב: מרכז קהילתי עם שלום, (רובע י"א), רח' הרי גולן 6. להזמנות: 08-8687400

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו