את המופע פתח את המופע עם שירת אקפלה של "שחרית" ומיד לאחר מכן עם "אנא אנא" עם ה'ביט' המדליק, ושירים יחסית שקטים שהפינאלה לחלק המרגש היה שירה של אהובה עוזרי ז"ל- "מעליי דממה". צברי, שיתף את הקהל כי חיפש במשך שנים רבות את דרכו בעולם המוזיקה. מישהו בחר בו לשיר באלבום ואז התחרט... "דווקא מהשבר הזה התגלגלתי לעבוד עם ברי סחרוף, הייתי זמר הליווי שלו תוך כדי חיפוש הדרך קרה לי נס ולנס הזה קראו אהובה עוזרי. הרבה זמן רציתי להשתתף באלבום מחווה שערכו לה אבל זה לא הצליח... אמרו שיש פלייבק מוכן של שיר שדורש שירה מאוד גבוהה... הצליח מאוד ברדיו, חושב שזה קרה בגלל השורה "תן לי לבוא וללכת, רק לנגן אהבה"- שאומר הכל."
צילום: פוש אפ גירלס
אחרי ארבעה שירים שקטים המופע כבר הפך לחגיגת ריקודים שלמה ומלאת גרוב עם כל להיטיו. משם... הקהל קם על רגליו ורקד בצדי הבמה למשך כל שאר המופע (אפילו בצעדי ריקוד תימני).

קשה להאמין שאת כל הצלילים המדהימים שעה הרכב טריו בלבד ולא להקה ענקית, אבל צברי- ממש כמו הנגנים שלו כה מוכשרים שהמופע, על אף שהיה מורכב משלושה אנשים בלבד על הבמה מילא את האולם כולו בצלילים עמוקים, שמחים ומרגשים. הוא הזמין את הקהל לשיר אותו גם אם הם לא מכירים את המילים ואחר כך גם לרקוד והקהל נענה להזמנתו המתבקשת.
צילום: גיל דלויה ל odrey
"לא הרבה יודעים, אבל בראש שלי מסתתרת מפת האוכל של אשדוד", אמר צברי והוסיף כי הוא מת על הסנדביץ' הטוניסאי (אותו דאגה ההפקה אגב להביא כפינוק לאמן לפני המופע) ואוכל בהמון מקומות בעיר כמו מסעדת פסקדו, ז'אנו דגים, הזקנה ב- ב' ועוד... והיה סקרן לגבי מדוע יש תור כל כך ארוך אצל פיצוחי ששון ברובע א' מידי יום שישי, דבר ששעשע את הקהל שפשוט המליץ לו לטעום.

מעבר להיכרות העמוקה שלו עם העיר אשדוד ומאכליה, גילינו כי צברי גם מככב כדמות בקומיקס של אתגר קרת ואסף חנוכה- "סימטאות הזעם", יש לו 'פטיש' לאטבי כביסה ואם רוצים לשמח אותו, פשוט תביאו לו חדשים, היה בצעירותו היה חובש במד"א ובכלל חלם להיות פראמדיק וממש אוהב אגוזי קשיו.
צילום: פוש אפ גירלס
רגע לפני הסיום עמד בין הקהל, על כסא ורקד עם כל הקהל ועשה מחווה נוספת בהדרן הסיום עם "צלצולי פעמונים" של אהובה עוזרי.
יח"צ
במופע הבא במסגרת "מוזיקה בקלנג" תתארח הזמרת עלמה זהר. המופע יתקיים ביום רביעי, 6.12 בשעה 21.00. מכירה מוקדמת: 70 ש"ח || ביום האירוע: 80 ₪, לפרטים ולרכישה: 08-9221883
או בלינקhttps://eventbuzz.co.il/rkjac

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו