יש מאמן חדש למ.ס אשדוד. אחרי שבוע ללא מאמן ראשי, עמיר תורג'מן שחקן העבר של הקבוצה מונה למאמן הראשי, בחוזה לשנתיים וחצי. תורג'מן יעביר כבר היום את אימון הקבוצה ויעמוד בשבת על הקווים במשחק מול הפועל אשקלון.

תורג'מן סיים אמש את חלקו כעוזרו של אלישע לוי בנבחרת ישראל והבוקר הוא סגר על חוזה לשנתיים וחצי באשדוד. תורג'מן קיבל את ברכת הדרך מקבוצתו בית"ר תל אביב/רמלה.

עבור תורג'מן מדובר בסגירת מעגל, שכן הוא חוזר לקבוצת נעוריו ולעיר מגוריו בעבר. כזכור תורג'מן היה אמור לחתום במ.ס. אשדוד לפני כחודשיים, אבל אז הצדדים לא הגיעו לידי הבנות בעיקר כיוון שתורג'מן רצה לצדו את עוזרו הקבוע ארז בלפר בעוד שבאשדוד רצו בתפקיד את רוני אוואט.

בשבוע שעבר עזב אוואט את תפקידו כעוזר ביחד עם ראובן עטר וצדוק מלכה, כך שכעת אין שום בעיה שתורג'מן יגיע ביחד עם בלפר כצוות כשייתכן גם שימונה לקבוצה יועץ מנטאלי לפי בקשתו של תורג'מן.

צילום: מ.ס אשדוד

מבית"ר ת"א/רמלה ששיחררה את תורג'מן ומינתה את זיו אריה איחלו בהצלחה לתורג'מן, "מודים לעמיר על שנתיים נפלאות ושל עבודה משותפת ומאחלים לו הצלחה גדולה בהמשך מסעו לכיבוש פסגות הכדורגל".

מאשדוד נמסר: "מועדון ספורט אשדוד שמח להודיע על חזרתו הביתה של עמיר תורג׳מן, והפעם לעמדת המאמן הראשי בקבוצה הבוגרת.

תורג׳מן גדל במחלקת הנוער של המועדון (עירוני אשדוד טרם האיחוד) ואף שיחק בשורות הקבוצה הבוגרת לפני ואחרי האיחוד במשך 6 עונות לא רצופות, במהלכן הבקיע 78 שערים ב-168 הופעות. עמיר יגיע לאשדוד יחד עם עוזרו ארז בלפר, העובד איתו בשנים האחרונות, והשניים כבר יעבירו את אימון הקבוצה היום.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו