גולן שוב על הקו

גולן  טלקום, שנרכשה בידי אלקטרה , שוב מציעה את הדיל הכי זול, אבל עם לא מעט אותיות קטנות:

החברה מציעה חבילת שיחות והודעות ללא הגבלה הכוללת 10 גיגה גלישה ב-24.90 שקל לחודש. מדובר בחבילה למשך שנה, ולאחר מכן מחירה עולה ל-49 שקל לחודש. כמו כן מציעה גולן חבילה של 15 גיגה ב-39 שקל לחודש, לשנתיים.

האותיות הקטנות

עליית מחירים בחבילה: אחרי 12 חודשים, המחיר של החבילה הכוללת 10GB יזנק ב-97% ל-49 שקלים לחודש. אחרי 24 חודשים, המחיר של החבילה הכוללת 15GB יזנק ב-41% ל-55 שקלים בחודש.

קנס מעבר:
החברה גובה "דמי מעבר" (קנס) מלקוחות ותיקים על מעבר לחבילות החדשות, בסך 49 שקלים.

דמי חיבור:
גולן גם גובה משום מה "דמי חיבור" בגובה 30 שקלים כתשלום חד פעמי. החברה מסבירה שדמי החיבור הם חלק משינוי רגולטורי של משרד התקשורת שנכנס לתוקף לפני חודשיים, ומאפשר לפצל דמי סים (19 שקלים) ודמי חיבור (30 שקלים). כך למשל, אם יש לקוח שהיה לו סים של גולן ורוצה לחזור להיות לקוח החברה, היא תגבה ממנו רק 30 שקלים עבור החיבור במקום 49 שקלים.

שיחות מוגבלות לחו"ל: החבילה שמחירה 39 שקלים לחודש למשך שנתיים כוללת שיחות ל-56 מדינות (רוב היעדים נייחים למעט ארה"ב וקנדה - שם כלולים גם יעדים ניידים), אבל יש הגבלה - עד 240 דקות.

חיוגים באמצעות גולן טלקום בינלאומי (016) או באמצעות מפעיל בינלאומי אחר - אינם כלולים בחבילה ויחויבו בנפרד. לאחר מיצוי מכסת הדקות יחולו התעריפים המפורטים באתר החברה בהתאם ליעד ההתקשרות.

אין שיחות לחו"ל בחבילה הזולה יותר: החבילה שעלותה 24.90 שקלים לשנה לא כולל שיחות ליעדים בחו"ל.

התייקרות בקו שני בחבילה ב-39 שקל בחודש:

לחבילה שעולה 39 שקלים לחודש ניתן להוסיף קו שני עד חמישי תמורת 33 שקלים לחודש. שימו לב: זו לא חבילה חדשה, אלא למעשה זו חבילה שהתייקרה עבור קווים נוספים. עד כה המחיר לקו שני עד חמישי בחבילת שיחות והודעות "ללא הגבלה" הכוללת 15GB ב-39 שקלים, היה 29 שקלים לחודש, כלומר יש פה התייקרות של 14% במחיר קו שני-חמישי. בגולן מסבירים את ההתייקרות בכך שבחבילה הנוכחית המחיר מוקפא לשנתיים.

קנס מעבר לקו שני:
לקוחות הרשומים לחבילות קיימות (במחירים שונים מהחבילות החדשות) יוכלו לעבור לחבילות החדשות כקו שני-חמישי, אך יאלצו לשלם קנס מעבר בגובה 99 שקלים.

התנתקתם?
המחיר עולה לכל הקווים: לקוח אשר ניתק את הקו הראשון במהלך תקופת ההטבה, לא יוכל ליהנות מתנאי ההטבה ביחס לקווים שני-חמישי. על מנת ליהנות מן החבילה על כל הקווים להיות רשומים תחת רשומת לקוח אחת. מספר הקווים המקסימלי לרשומת הלקוח לא יעלה על חמישה.

כרטיס סים של החברה עולה 19 שקלים.

הגבלת זמן הרישום וזמן הפעלת הסים: ניתן להירשם לחבילה עד 5 ביולי בשעה 12:00. את כרטיס הסים יש להפעיל לא יאוחר מ-30 ביולי בשעה 12:00. הפעלת (איקטוב) הסים אחרי 31 ביולי תגרור עלות קו של 49 או 55 שקלים לחודש כבר מהשנה הראשונה.

חיובים עודפים יחויבו מיד עם ההגעה ל-100 שקלים: עם הגיע סך החיוב בגין שימושים בשירותי החברה שאינם כלולים בחבילה, בין בארץ ובין בחו"ל, לסך מצטבר של 100 שקלים, יחויב  החשבון מיידית בתשלום זה וכך בכל פעם שהלקוח מגיע לחיוב של 100 שקלים.

ללא הגבלה? לא בדיוק:

החבילה כוללת שימושים לשימוש סביר בלבד. לפי גולן, "שימוש סביר" כולל שימוש (בשיחות בישראל ליעד בישראל), במהלך מחזור חיוב של עד 10,000 דקות שיחה, עד 7,000 הודעות סמס, עד 1,000 הודעות MMS ועד 12GB נפח גלישה (בחבילה הכוללת 10 GB גלישה), או עד 17GB (בחבילה הכוללת 15 GB גלישה).

בחברה מזהירים: עם הגעה למגבלת השימוש הסביר ביחס לאחד המרכיבים (שיחות, הודעות MMS, SMS ,או גלישה) ייחסם הקו להמשך שימוש (למעט שיחות והודעות נכנסות) עד לתחילת מחזור החיוב הבא.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו