מי שחשב שמאיר טפירו ואשדוד כבר לא יהיו ביחד העונה? כדאי שיחשוב שוב. לאחרונה ישנה הדברות בין הצדדים ונראה שיש סיכוי גבוה שטפירו יעמוד על הקווים גם בעונה הבאה.

כזכור, השיחות בין טפירו לאשדוד פוצצו לפני מספר שבועות על רקע חילוקים כספיים, חידשו את המגעים ומנהלים שיחות מתקדמות על עסקה נוספת שצפויה להשאיר את כוכב העבר כמאמן הקבוצה.

רוב העניין הוא סביב החוזה של טפירו והעלויות, אולם נראה שכמו בעונה שעברה החוזה של טפירו ימומן על ידי גורם חיצוני. טפירו קיבל לפני כשבועיים עד ה-15 בחודש להשיב להצעת הקבוצה, אבל מאז הצדדים דנים על גובה ההסכם, שכאמור נמוך מחוזהו המקורי, אבל עולה על הצעתה המחודשת של אשדוד/באר טוביה, ובשל זאת הוא צפוי להשיב לכל המאוחר מחר (ראשון). גורמים בסוד השיחות מעריכים כי הצדדים יצליחו להגיע להבנות.

חן בוקר

כזכור, שחקן העבר האגדי חתם באדוד בקיץ שעבר לשלוש עונות עם אופציות יציאה, כאשר בפגרה של 2017 הקבוצה יכולה לצאת מהחוזה, ובפגרה של 2018, לטפירו אפשרות לעזוב. 

אלא שהנהלת הקבוצה כזכור יצאה מההסכם המקורי והגישה בפני טפירו הצעה כלכלית נמוכה מהסכום עליו סיכמו שנה שעברה. ההצעה ניתנה בהתאם לתכנית הבראה כלכלית שאליה נכנסה הקבוצה, בעקבות רצון לסיים עם הגרעון אותה היא סוחבת בשנים האחרונות. המאמן סירב והצדדים נכנסו לנתק שלאחרונה חודש אחרי מגעים חיוביים בינו לבין הנהלה. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו