מכבי אשדוד בכדורסל: תוצאות, טבלה וסטטיסטיקות
03.11.26 / 06:57
כל המספרים של מכבי אשדוד בכדורסל במקום אחד: תוצאות ומשחקים קרובים, טבלת הליגה, הקלעים המובילים וסטטיסטיקות הקבוצה והשחקנים.
עודכן: 03/11/2026 06:57:22 (שעון ישראל)
עונת 2026/27 — ליגת ווינר סל, עונה סדירה
העונה במספרים
| נתון | מכבי אשדוד |
| מקום | 12 |
| משחקים | 4 |
| ניצחונות | 1 |
| הפסדים | 3 |
| נקודות בטבלה | 5 |
| נקודות זכות | 297 |
| נקודות חובה | 312 |
| הפרש נקודות | −15 |
המשחק האחרון
מכבי אשדוד הפסידה בבית 92:88 להפועל באר שבע במחזור הרביעי, ב־2 בנובמבר 2026 בשעה 20:05. אשדוד הובילה 50:44 במחצית ו־68:67 בתום הרבע השלישי. מאזנה לאחר ארבעה משחקים: ניצחון ושלושה הפסדים.
| קבוצה | רבע 1 | רבע 2 | רבע 3 | רבע 4 | סיום |
| מכבי אשדוד | 25 | 25 | 18 | 20 | 88 |
| הפועל באר שבע | 17 | 27 | 23 | 25 | 92 |
המשחק הבא
9 בנובמבר 2026, 19:00 — משחק חוץ מול בני הרצליה, במחזור החמישי. המועד לפי שעון ישראל וכפוף לעדכוני המנהלת.
(לא אומתה התאמת קישור הכרטיסים שלהלן למשחק הבא.) לרכישת כרטיסים כנסו כאן
המשחקים הקרובים
| תאריך | שעה | מחזור | מארחת | אורחת |
| 09/11/2026 | 19:00 | ליגת Winner סל, מחזור 5 | בני הרצליה | מכבי אשדוד |
| 15/11/2026 | 19:00 | ליגת Winner סל, מחזור 6 | קריית אתא | מכבי אשדוד |
| 20/11/2026 | 13:00 | ליגת Winner סל, מחזור 7 | הפועל י-ם | מכבי אשדוד |
| 06/12/2026 לא סופי | טרם נקבעה | ליגת Winner סל, מחזור 8 | מכבי אשדוד | מכבי ת"א |
| 13/12/2026 לא סופי | טרם נקבעה | ליגת Winner סל, מחזור 9 | מכבי אשדוד | הפועל אילת |
טבלת הליגה המלאה
| מקום | קבוצה | מש׳ | נצ׳ | הפ׳ | זכות | חובה | נק׳ |
| 1 | הפועל י-ם | 4 | 4 | 0 | 338 | 281 | 8 |
| 2 | הפועל ת"א | 4 | 3 | 1 | 341 | 306 | 7 |
| 3 | מכבי ר"ג | 4 | 3 | 1 | 366 | 348 | 7 |
| 4 | מכבי ת"א | 4 | 2 | 2 | 413 | 380 | 6 |
| 5 | הפועל אילת | 4 | 2 | 2 | 338 | 333 | 6 |
| 6 | נס ציונה | 4 | 2 | 2 | 318 | 319 | 6 |
| 7 | בני הרצליה | 4 | 2 | 2 | 365 | 375 | 6 |
| 8 | קריית אתא | 4 | 2 | 2 | 360 | 378 | 6 |
| 9 | ראשון לציון | 4 | 2 | 2 | 311 | 329 | 6 |
| 10 | גליל עליון | 4 | 2 | 2 | 348 | 369 | 6 |
| 11 | הפועל העמק | 4 | 1 | 3 | 308 | 310 | 5 |
| 12 | מכבי אשדוד | 4 | 1 | 3 | 297 | 312 | 5 |
| 13 | הפועל חולון | 4 | 1 | 3 | 299 | 323 | 5 |
| 14 | הפועל ב"ש | 4 | 1 | 3 | 323 | 362 | 5 |
הקלעים וסטטיסטיקות השחקנים
ממוצעים למשחק בעונה הסדירה. הקבוצה שיחקה ארבעה משחקי ליגה; מספר ההופעות של כל שחקן מופיע בטבלה.
| שחקן | מש׳ | דק׳ | נק׳ | ריב׳ | אס׳ | מדד |
| מרקיז מקדאפי | 4 | 30.0 | 8.0 | 5.8 | 1.3 | 9.8 |
| רוברט טרנר | 4 | 34.8 | 20.8 | 4.8 | 3.3 | 21.0 |
| שחר שלמון | 3 | 3.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -1.3 |
| אייזיאה היל | 4 | 26.0 | 11.5 | 2.8 | 4.5 | 12.5 |
| שון דאוסון | 4 | 29.5 | 10.3 | 5.5 | 1.8 | 8.5 |
| אופל בכר | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| צחי יתאח | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| עומר בן דוד | 4 | 16.5 | 4.8 | 2.8 | 2.3 | 6.8 |
| אוגוסטין רוביט | 4 | 24.5 | 6.5 | 5.0 | 1.3 | 3.8 |
| קודוס וואהב | 4 | 14.8 | 5.3 | 4.8 | 0.3 | 8.5 |
| בן קלהון גולד | 4 | 18.3 | 7.3 | 3.0 | 0.3 | 3.8 |
| זיו וייסמן | 3 | 3.7 | 0.0 | 0.0 | 0.7 | -0.3 |
אחוזי הקליעה
| שחקן | 2 נק׳ | 3 נק׳ | עונשין |
| מרקיז מקדאפי | 45.0% | 37.5% | 71.4% |
| רוברט טרנר | 55.6% | 41.4% | 63.6% |
| שחר שלמון | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| אייזיאה היל | 57.1% | 40.0% | 75.0% |
| שון דאוסון | 33.3% | 33.3% | 100.0% |
| אופל בכר | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| צחי יתאח | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| עומר בן דוד | 45.5% | 42.9% | 0.0% |
| אוגוסטין רוביט | 35.7% | 14.3% | 60.0% |
| קודוס וואהב | 61.5% | 0.0% | 83.3% |
| בן קלהון גולד | 33.3% | 36.0% | 0.0% |
| זיו וייסמן | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
חטיפות, איבודים וחסימות
| שחקן | חטיפות | איבודים | חסימות |
| מרקיז מקדאפי | 2.0 | 2.3 | 0.5 |
| רוברט טרנר | 0.8 | 1.5 | 0.0 |
| שחר שלמון | 0.0 | 0.3 | 0.0 |
| אייזיאה היל | 0.8 | 1.5 | 0.0 |
| שון דאוסון | 1.3 | 1.3 | 0.5 |
| אופל בכר | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| צחי יתאח | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| עומר בן דוד | 1.0 | 1.8 | 0.0 |
| אוגוסטין רוביט | 0.5 | 2.5 | 0.3 |
| קודוס וואהב | 0.3 | 1.0 | 0.8 |
| בן קלהון גולד | 0.3 | 1.0 | 0.3 |
| זיו וייסמן | 0.0 | 0.3 | 0.0 |
הנתונים הקבוצתיים
| נתון | ממוצע למשחק |
| נקודות | 74.3 |
| ריבאונדים | 38.0 |
| ריבאונדים בהתקפה | 12.5 |
| אסיסטים | 15.3 |
| חטיפות | 6.8 |
| איבודים | 13.3 |
| חסימות | 2.3 |
| קליעה ל־2 | 45.4% |
| קליעה ל־3 | 36.4% |
| עונשין | 71.8% |
| נקודות מאיבודים | 18.0 |
| נקודות בצבע | 24.5 |
| נקודות מהזדמנות שנייה | 12.0 |
מה אומרים המספרים?
אחרי ארבעה משחקי ליגה אשדוד עם ניצחון ושלושה הפסדים, חמש נקודות והפרש סלים של 15−. היא קלעה 74.3 נקודות וספגה 78.0 בממוצע למשחק. מול באר שבע קלעה 50 נקודות במחצית הראשונה ו־38 בשנייה. רוברט טרנר מוביל את קלעי הקבוצה עם 20.8 נקודות למשחק. הממוצעים מבוססים על ארבעה משחקי ליגה.
מקור המשחק האחרון: דף המשחק הרשמי.
