בחמישי: תזמורת הנוער הייצוגית אקדמא מארחים את תזמורת משטרת ישראלבחמישי הקרוב בבית יד לבנים, תארח תזמורת הנוער הייצוגית לכלי נשפיה אקדמא אשדוד, בניצוחו של מאסטרו זוריק אקשטיין, את תזמורת משטרת ישראל בניצוחו של מאסטרו מיכאל גורביץ'. הכניסה חופשית, אולם מצריכה הזמנת כרטיסים לטובת סידור הישיבה באולם

התזמורת הייצוגית של קונסרבטוריון אקדמא בניצוחו של זוריק אקשטיין בערב הצדעה של סיירת "שקד" | פייסבוק

במעמד יו"ר אקדמא דוד בן מנחם ובשיתוף תחנת משטרת אשדוד, תזמורת הנוער הייצוגית לכלי נשפיה אקדמא אשדוד בניצוחו של מאסטרו זוריק אקשטיין, תארח בחמישי הקרוב (06.06) בבית יד לבנים, את תזמורת משטרת ישראל בניצוחו של מאסטרו מיכאל גורביץ'.

על התזמורות

תזמורת משטרת ישראל
תזמורת המשטרה הוקמה בשנת 1921 בידי קצינים ושוטרים יהודיים במשטרת המנדט, הייתה ועודנה מופת למצוינות, וזאת לא רק בתחום המוזיקה. לאורך השנים שימשו שוטרי היחידה גם בתפקידי שיטור וביטחון, ושלושה מהם אף נפלו במהלך שירותם, במאבק על הגנת ירושלים העברית בימי המאורעות והן במלחמת העצמאות.

מאז ומתמיד פעלה היחידה גם בתחום השירות לאזרח, ועוד לפני קום המדינה נהגה לקיים הופעות בחינם לרווחת הציבור הרחב. בשנים האחרונות מופיעה התזמורת באירועים רבים, הן במסגרת המשטרתית והן במסגרת האזרחית, כאשר תשומת לב מיוחדת ניתנת להופעות בפני אוכלוסיות מיוחדות: גמלאים, עולים חדשים, ניצולי שואה, מסגרות חינוכיות ועוד. פעילותה של התזמורת מבטאת באופן היפה ביותר את הקשר בין הקהילה לבין המשטרה.

תזמורת הנוער הייצוגית מארחים את תזמורת משטרת ישראל

תזמורת הנוער העירונית אקדמא אשדוד
תזמורת הנוער הייצוגית של אקדמא הוקמה בשנת 1974. כשמה כן היא, תזמורת המייצגת את קונסרבטוריון אקדמא בכל האירועים, הפסטיבלים והכנסים בארץ ובחו"ל.

תזמורת הנוער היא מנוף חינוכי ממדרגה ראשונה, על זאת יכולים להעיד אלפי התלמידים שהתחנכו לאורה, אשר עליהם הטביעה את חותמה, ביניהם אלפי תלמידים שחלקם אף הגיעו להישגים מרשימים, הן בתזמורת צה"ל והן באקדמיות, והפכו לנגנים מצליחים וידועי שם בכל העולם.

התזמורת זכתה פעמים רבות בתחרויות בארץ ובחו"ל במקומות ראשונים. לאחרונה השתתפה התזמורת בהצלחה בפסטיבל בינלאומי באוסטריה ובסלובקיה. כתרומה לקהילה, התזמורת - בדומה לשאר המקהלות וההרכבים של אקמא - מופיעה בין היתר באירועים ממלכתיים ובטקסים רשמיים.

תזמורת הנוער הייצוגית לכלי נשפיה אקדמא אשדוד מארחים את תזמורת משטרת ישראל - יום חמישי, 06.06, בשעה 20:00, בית יד לבנים אשדוד. הכניסה חופשית אולם מצריכה הזמנת כרטיסים לטובת סידור הישיבה באולם. לפרטים חייגו: 08-8545135/9

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה