יום המוזיאונים הבינלאומי 2019 באשדודלרגל יום המוזיאונים הבינלאומי 2019 הנחגג ברחבי העולם, יפתחו בחודש הבא (23.05) מוזיאונים ברחבי הארץ ללא תשלום למבקרים יחידים, משפחות וזוגות. באשדוד תתקיים פעילות לילדים ולכל המשפחה במוזאון לתרבות הפלשתים על שם קורין ממן

המוזאון לתרבות הפלשתים ע"ש קורין ממן

יום המוזיאונים הבין-לאומי מתקיים בכל שנה ברחבי העולם בחודש מאי, במטרה לחשוף את העושר התרבותי של המוזיאונים, לעודד את הציבור לבקר בהם וליהנות מכך, ולהגביר את המודעות לתפקיד המוזיאונים בחברה.

לרגל היום המיוחד יפתחו ביום חמישי 23 במאי, מוזיאונים ברחבי הארץ ללא תשלום למבקרים יחידים, משפחות וזוגות, שיקיימו מגוון פעילויות בהשראת הנושא השנתי הנבחר "המוזיאון כחממה תרבותית - העתיד של העבר".

בין היתר יתקיימו סיורים והדרכות מיוחדות, מפגשי שיח גלריהסדנאות יצירה לילדים וחשיפה לתערוכות חדשות ולמוצגים ייחודיים. באשדוד תתקיים הפעילות במוזיאון לתרבות הפלישתים ע"ש קורין ממן.

בתערוכת הקבע במוזיאון, "עולמם של הפלשתים", מוצגים ממצאים ארכיאולוגיים מחיי היומיום ומטקסי הפולחן של האדם הפלשתי המוכר מסיפורי התנ"ך. כל מבקר יקבל במתנה חוברת פעילות לעבודה עצמאית ברחבי התערוכה. החוברת, "עלילותיה של משפחת פלשת", מספרת את סיפור נדודיהם של הפלשתים באמצעות קומיקס, חידות ויצירה. החוברת מתאימה לגילאי 4 ומעלההפעילות תיערך בין השעות 09:00-16:00, לפרטים: 08-6224799 או 08-9568111.

בין המוזיאונים המשתתפים: מוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון פתח תקווה לאמנות, מוזיאון האסלאם בירושלים, מוזיאון ראשון לציון, מוזיאון נחום גוטמן לאמנות, מוזיאון בר-דוד, מוזיאון המדע בירושלים, מוזיאון ארץ ישראל ועוד.

לפרטים נוספים לחצו כאן!

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה