הסימפונית אשדוד תקיים מופעים מול בתי התושביםהתזמורת הסימפונית אשדוד בשיתוף מרכז קהילתי 'דיונה' יערכו בשכונות ארבעה מופעי שירי ארץ ישראל עם הזמרת יוליה פלדשרוביץ ומזמינים את התושבים לצפות ממרפסות וחלונות הבתים בלבד - כפי שמתירות ההנחיות של משרד הבריאות

הסימפונית אשדוד | קרדיט: מארק ז'לקובסקי cinemark

לאחר שנאלצו לדחות את הפעילות ובכלל זה את הקונצרטים הקרובים, בתזמורת הסימפונית אשדוד ביקשו למצוא דרך לשמור על קשר עם הקהל ולא רק באופן דיגיטלי. על כן, החליטו לצאת בסדרת מופעי מוזיקה בשכונות העיר תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות.

מנכ"ל התזמורת עו"ד משה פישר יחד עם שלום לוטטי, מנהלו של מרכז קהילתי 'דיונה' ומיקי בן עזרי-מנהל מינהלת הרבעים י'-י"ג החליטו לאחר תכנון מדוקדק על ארבעה מופעים במתחמים, שבין בנייני מגורים, שיאפשר לתושבים רבים ככל שניתן להשתתף במופעי התזמורת. 

יחד עם הזמרת יוליה פלדשרוביץ ומנצח התזמורת טיראן ניקוגיסיאן נבנתה תכנית מופע משירי ארץ ישראל הישנה והטובה - רשימת שירים מוכרת מכל התקופות, שיאפשרו לקהל להצטרף לשירה ולהינות ממופע איכותי. 

יוליה פלדשרוביץ. קרדיט: odrey

עו"ד נעים שומר, יו"ר הנהלת התזמורת: "נגני התזמורת שכמו רבים היו שרויים בבידוד חברתי, צמאים לחזרה לשגרת החזרות והמופעים ורואים במופעים בשכנות העיר הזדמנות של ממש לתרום את חלקם למצב ולשמח את התושבים".

משה פישר, מנהל התזמורת: "המופעים הללו הם דרך עבורנו לרגש בעזרת המוסיקה את תושבי העיר, שגילו ומגלים סולידריות בימי הקורונה. גם אם לא מדובר בקונצרט באולם עדיין נשמור על קשר עם הקהל במרפסות הבתים. בימים הללו וככל שיתאפשר - נשלח אליכם דרישות שלום מוזיקליות בדמות מופעים, שבוודאי יסבו עונג לקהל ויאפשרו להם לשעה קלה להתרווח מהבידוד החברתי, לשיר בצוותא עם צוות מוזיקאים משובח".

מתי ואיפה ייערכו מופעי 'תזמורת בפארק?
ביום רביעי, 13.5 בשעה 18:00, בגן שבין הבניינים 29-39 ברח' המלך חזקיה ברובע י"ג ובאותו ערב בשעה 19:00 בגן במתחם שבין הבניינים7-17 ברח' המלך יהויכין (רובע י"ג).

ביום רביעי 20.5 ייערך מופע בגן במתחם שבין הבניינים 1-12 ברח' יואב בן צרויה (רובע י') ובאותו ערב בשעה 19:00, בגן שבמתחם הבניינים 8-14 ברח' המלך אמציה (רובע י"ג ).

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה