פרימטיביות, שיעמום ובית שמתפצל: מה קורה עם הדיירים שלנו באח?עדן סבן ואנדל קבדה שלנו, עדיין בתוך הבית, אפילו לא מועמדים להדחה, ואנחנו ממשיכים לעקוב.

 הגענו לתוכנית ההדחה הראשונה, ולמרות שהאשדודים שלנו לא מועמדים להדחה, הם בולטים מאוד בבית. 

למרות שהתקשורת מסביב קצת נרגעה מהסערה של פתיחת העונה, בבית לגמרי לא רגוע.

אז מה מצבם?

בראשון, רגע לפני משדר ההדחה, אחד הדיירים הצליח לעצבן את עדן. אביחי מנהל איתה שיחה על מערכות יחסים שהיו לו בעבר ואומר ש"עם נשים צריך להיות פרימיטיבי". עדן, שכנראה חוותה מערכת יחסים עם גבר מסוג זה בעבר, מתעצבנת עלייו מאוד.

אך אביחי לא מתייחס לעצבים ומחבב מאוד את עדן, וביום שני מתגאה בכך שהוא ישן איתה באותה מיטה, אך לא שולח ידיים בכלל. אבל כנראה שאין לו יותר מדי סיכוי, כי בחדר העישון מאוחר יותר, עדן מתוודה בפני כוכב שחזי לגמרי שבר אותה בקסם שלו.

לאחר השידור, באנדל התחילו להתעורר סימני שיעמום, הוא סיפר לחיים: "מיציתי פה, אני לא יכול לראות את האנשים הם משעממים אותי." 

בבוקר שאחריי מתעורר ויכוח קטנטן כשרואים במטבח הבית כמה אוכל נזרק ואנדל מתוודה "אני לא אוכל מאתמול." האמת? גם אני לא. מבינה לחלוטין. אך ההבנה שלי לא מבינה, כי לפי הנראה גם מהשיחות של בוקר יום שני, אנדל שלנו סובל בבית. בהמשך הוא שיתף את אסתר בשיחה ואמר מפורשות: "אני סובל, בגלל המצלמות אני מהסס להגיד הרבה דברים. לא לקחתי בחשבון את השיעמום."

שמישהו יכניס לו שש בש או טאקי לבית!

נראה שהבית מתחיל להתחלק למחנות, כמו כמעט בכל עונה, ועדן שלנו בחרה צד- כנגד אורנה, כמו רוב הבית, אבל במהירות, כשרואה שאורנה נפגעה, היא מתנצלת ומצליחה גם לפייס את שאר בנות הבית. לב טוב.


בינתיים אנדל מתפנק לו יחד עם חיים במסכת זהב לפנים שהכינו להם הבנות ובנוסף מבקש מהאח הגדול "תעשה לנו סלפי."

ומה יקרה היום? איך ההדחה תשפיע על שני הדיירים שלנו? 

בטור הבא :-)

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה