אשדודים גאים בבית האח- היום השלישי והרביעימה קרה עם הדיירים שלנו בימים האחרונים? ומה אומרים עליהם בכלי התקשורת? כל הפרטים, כאן.

 כבר הגענו אל היום הרביעי בבית האח, והתכונות של הדיירים שלנו מתחילות להחשף לאט לאט.

בפרק השני לעונה, אני קודם כל שמחה לגלות את השם של אשדוד בשתי סצנות שונות, אחרי תקופה ארוכה שהעיר לא הייתה חלק מהתופעה החברתית המטורפת הזו שנקראת "האח הגדול". 

כבר בשלב ההיכרויות בין הדיירים, עדן ואנדל מתחילים את השיחה הכל כך מוכרת לנו, המקומיים "מאיפה באשדוד?" וזורקים את האותיות ו' וח'. זר לא יבין זאת.

בהמשך, אנחנו רואים את שני הדיירים שלנו בחדר העישון ומקבלים וידוי קטן מעדן "אני לא מכירה את ו' ". לכל אחד זה ישמע כמו משפט רגיל וטיפוסי, אבל לי זה הדליק את הנורה הזו של- אנחנו עיר כל כך גדולה, אפשר לחיות כאן חיים שלמים ולא להכיר את כולה. אני שוקלת ללכת לטייל באזור יג' רק בשביל שלא אגיד שלא הכרתי.

עוד קטע נחמד ואפילו רומנטי, אם יורשה לי לנחש, היה כשעדן נחתכה ואנדל מיד נחלץ לעזרתה וחבש לה את האצבע, בקטע מושקע, עם יוד. אולי אשדודים נמשכים אחד לשני? נגלה בהמשך.

אבל בלילה, אשליית האהבה נשברת לאיטה, כשאנדל מתוודה בשיחה עם אורנה בחצר שהוא לא מעוניין כרגע בזוגיות "אולי אחרי התוכנית". באותו היום אנדל מקיים עוד שיחות בענייני צרכנות, ומודה שלא יקנה גי'נס ביותר מ-400 ש"ח ובנושאי פוליטיקה- כמו למשל רצח רבין ועניין הפליטים בארץ. נראה כי הדייר שלנו מעורב לחלוטין ולא הולך להיות שקט. 

את הבוקר, כנראה נצליח לפתוח באופן קבוע, עם עדן שלנו שמתאמנת, אחרי שהיא מצליחה להתעורר לחלוטין. כנראה שיקח לה עוד זמן להתרגל להשכמות האלו.

בהמשך היום, אנדל ועדן נקלעים לשיחה על העדה האתיופית ועדן מודה שהיא לא רואה את עצמה כנציגת העדה. בהמשך, אנדל מדבר על הנושא גם עם אסתר ומתוודה בפנייה שהוא כועס על החינוך בארץ- שמתמקד רק בהיסטוריה אשכנזית.

ומה קורה בתקשורת מחוץ לבית?

אנדל הוכתר על ידי מאקו כ"מאמי הלאומי" החדש. נראה כי בתוך הבית אסתר ותהילה מסכימות עם ההכתרה, הן כבר כינו אותו בשיחה "מקסים".

בתחרות "עוקבים באינסטגרם" שנערכה בין הדיירים, עדן סבן נמצאת במקום השני עם 7899 עוקבים. בנוסף, דיברו על כך שהיא השתתפה בקליפ של אליעד לשיר "סימן". עדן לא רק מופיעה בקליפ, היא מופיעה בתמונות לאורך כל האלבום...וגם בחשבון האינסטגרם של אליעד.

לאחר שעדן חשפה על רומן של שנה שהיה לה עם לי מלאך, אושיית הרשת החברתית- מלחשים שהיה לה עוד רומן עם הזמרת הילה ניסימוב הידועה בכינוי "שורטי". 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה