שימוש באוהלים כאמצעי לאירוח אירועהשכרת אוהל לאירוח היא פתרון נוח וזמין למגוון אירועים. כאשר מקיימים אירוע גדול ורב משתתפים, שימוש באוהל יכול לספק מקום למספר גדול של אורחים. כבר לא צריך לדאוג במקרה שבו סלון הבית או המרפסת אינם גדולים דיים. גם אין צורך לדאוג לשטיפת כלים או ללכלוך בבית במקרה כזה.

Pixabay

לכן, אם רוצים כיום לקיים אירוע מעט יותר גדול ממה שהבית שלנו מכיל, כבר אין צורך לשלם אלפי שקלים לאולם אירועים. אפשר להקים אולם אירועים קטן משלנו, ליד הבית ובתנאים שלנו. ניתן לקשט אותו כיצד שרוצים ולהתאים את הגודל לזה הדרוש על מנת לקיים את האירוע.

קיימות חברות בשוק שמאפשרות להשכיר אוהלים למקרים כאלו. את החברות הללו ניתן למצוא במגוון אתרים באינטרנט. בקרו באתר אוהלי הפסגה באשדוד, לדוגמא, על מנת ללמוד על האפשרויות השונות של שימוש באוהלים כאמצעי לאירוח. קיימות גם חברות נוספות בתחום וכולן תספקנה במקרה הצורך אוהל עמיד ואיכותי שיכול להכיל מקום מ-10 עד ל-100 אורחים ומשתתפים.

מדוע דווקא אוהל

אוהל הוא פתרון טוב מאחר והוא נייד וניתן להקים אותו בכל מקום. החומרים שממנו הוא עשוי הם עמידים ואטומים למים ולכן ניתן להשתמש בו בכל עונה ובכל מזג אוויר. האוהל מתאים לאירוח של מסיבות חתן וכלה, מסיבות חינה, ימי הולדת, חגיגות מימונה וגם במקרים פחות שמחים שבהם יש צורך של אוהלים לאבלים לתקופת השבעה.

האוהל, בשונה מהשכרת אולם אירועים, נותן אופציות רבות יותר לחוויית האירוח. ניתן להקים אותו בקרבת הבית ולהביא אוכל, שתייה ומטעמים מהבית. כך אין צורך בתשלום יקר לחברת אירועים או לאולם שמשכירים. בנוסף, אולם אירועים מתאים לאירועים גדולים מאוד. ישנם גם אירועים בדרג בינוני של כמה עשרות אורחים, שלהם מתאים יותר שימוש באוהל.  האוהלים מתאימים לתקופת השבעה.

כאשר שוכרים אוהל לאירועים ניתן לקבל גם ציוד שיאפשר לכל האורחים לשבת וליהנות מהאירוע. בנוסף למקומות ישיבה ניתן לקבל גם שולחנות ארוכים מעץ או מפלסטיק שעליהם יהיה ניתן להניח כיבוד, מזון וקישוטים.

את האוהל ניתן, כאמור, להקים בחצר או בגינה. במידה והחצר קטנה – ניתן למצוא אוהל קטן שיתאים לגודל השטח. גודל האוהל הוא מודולרי ולכן ניתן להתאמה. במידה ורוצים, ניתן לקבל סיוע של צוות מקצועי שיקים ויפרק את האוהל. כך ניתן להימנע מלכלוך ונזק אפשרי לבית – מאחר וכלל לא משתמשים בו.

משפחות רבות מוותרות על קיום אירועים רבי מוזמנים מאחר ופשוט אין להן מקום מתאים לכך. לא תמיד האנשים מודעים לכך שקיימת אופציה כזו של השכרת אוהל עבור אירוח אירוע. בכל אירוע שהוא, עצוב או שמח, אפשר לסמוך על כך ששימוש באוהל ייתן למבקרים טעם וחוויה מיוחדים ויקל על כל הארגון והביצוע.   

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה