קבוצת הבניה שמצעידה את הדרום לעתיד טוב יותר"לא מייצרים יותר אדמות" הוא אחד המשפטים המפורסמים ביותר בתחום הנדל"ן, והוא נכון פי כמה במדינה הקטנה שלנו שיש בה שטחי בנייה מוגבלים. עבור קבוצת נדל"ן מיוחדת אחת מאזור הדרום מגבלות השטח הן לא בעיה ללא פתרון אלא אתגר שניתן לגבור עליו באמצעות בנייה חכמה ואיכותית. 'קבוצת נמיר' שמה לעצמה למטרה להפוך את הדרום ואזורים נוספים בארץ לבית עבור משפחות צעירות וותיקות כאחד, והודות לניסיון ענף בתחום, היא עושה זאת בהצלחה רבה.

מרכז בית גיל - צילום יח"צ

שתי משפחות, קבוצה אחת, חזון אחד

כדי להקים מבנים חדשים וגם להשביח מבנים קיימים במסגרות של פרויקטים שונים, הדבר החשוב ביותר בתחום הנדל"ן הוא ידע, ניסיון ורצון להביא לתוצאות הטובות ביותר. כדי להשיג את המטרות הללו, שתי משפחות נדל"ן נודעות בדרום חיברו כוחות והקימו את קבוצת נמיר המתפתחת.

ניר אלעזרא ומאיר וקנין, בני משפחת אלעזרא ווקנין המנוסות בתחום הנדל"ן, גדלו לתוך עולם הנדל"ן מילדות וקיבלו את כל הכלים הנדרשים בתחום כדי להוציא לפועל פרויקטים קטנים וגדולים. לאחר שנים של עשייה בתחום הנדל"ן, שתי המשפחות יצרו קבוצה אחת שלקחה חלק בפרויקטים נודעים וממשיכה בעשייה פורה בנדל"ן בדרום.

"מרכז בית גיל" המתפרש על שטח של 7,000 מ"ר הוא כנראה הפרויקט הנודע ביותר של קבוצת נמיר שמהווה דוגמה לכוח הגדול של עשייה משותפת. כיום קבוצת נמיר מוציאה לפועל מספר פרויקטים של בנייה חדשה וגם השבחת מבנים מתוך מטרה לצעוד יחד לעתיד טוב יותר יחד עם תושבי הדרום.

קבוצת נמיר - גוברים על אתגרים ובונים עתיד

אחד מהנושאים ה"חמים" ביותר בתחום הנדל"ן בשני העשורים האחרונים הוא תמ"א 38 שמטרתו היא להשביח מבנים קיימים ולהפוך אותם לבטוחים ואיכותיים יותר למגורים. בנוסף, במסגרת פרויקט פינוי-בינוי, מבנים רבים נהרסים כליל ובמקומם מוקמים מבנים גדולים ואיכותיים יותר. למרבה הצער, בשני סוגי הפרויקטים האלו היו עיכובים רבים שהובילו לכישלון ועוגמת נפש עבור דיירים.

כדי להבטיח שזה לא יקרה בפרויקטים שנמצאים בקנה, קבוצת נמיר לוקחת את הידע והניסיון שלה ומביאה אותו לתושבי הדרום. מלבד פרויקטים של הקמת מבנים חדשים, קבוצת נמיר מלווה דיירים בכל השלבים של תמ"א 38 ופינוי בדרום כדי להבטיח שלא יהיו מכשולים בירוקרטיים ושכל פרויקט יצא לפועל באופן מלא ועל הצד הטוב ביותר.

המטרה של קבוצת נמיר היא לא להקים מבנים אלא להפוך כל מבנה חדש וישן לבית עבור משפחות צעירות וכל מי שמחפש איכות מגורים באזור שהולך ומתפתח במהרה. בקבוצה נמצאים מומחי הנדל"ן של שתי המשפחות וכן צוות מיומן ומנוסה שעוסק סביב השעון בבניית עתיד טוב יותר לכל מי שיחפוץ בכך.

אזור הדרום הפך לאזור מגורים נחשק שעתיד להתפתח אף יותר ולהיות מבוקש עם כל שנה שעוברת. קבוצת נמיר רואה את העתיד הגלום באזור הנפלא הזה ויחד עם ניסיון ורצון לעשייה חיובית, היא מוציאה לפועל פרויקטים שמטרתם לבנות עתיד טוב ככל הניתן לכל תושב ותושבת באזור.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה