צמיגי עמוס אשדוד מציגים את 10 הדברים שחשוב לדעת על צמיגים וקוראים לכם לבוא לבדיקה חינםהאם חייבים להחליף צמיגים רק בחורף? האם אפשר לבצע בדיקה תקינות בחינם? האם יש הבדלים בין סוגי צמיגים? כך תגיעו מוכנים להחלפה ותחסכו זמן וכסף יקר.

מי הולך לבצע בדיקה של צמיגים ככה כי מתחשק? אף אחד . מתי אנחנו רגילים ללכת לטפל במשהו רק כשזה בא בהפתעה, בגלל תקר, כישלון בטסט או טלפון מהמוסך כשמודיעים שצריך להחליף צמיגים. פגשנו את אורי הבעלים של צמיגי עמוס עם וותק של למעלה מ-40 שנה כדי לקבל את כל המידע הדרוש לבטיחות הצמיגים :

 nostalgia

 

1.האם צריך להחליף צמיגים לקראת החורף?

לקראת החורף וגם במהלכו אני ממליץ להיכנס למוסך לבדיקת תקינות הצמיגים, הבדיקה היא חינם וניתנת כשירות ללקוח. הסיבה הנדרשת לבדיקה היא בדיקת לחץ אוויר ושחיקת הצמיגים זאת על מנת לשמור על הבטיחות בזמן הנסיעה .

 

2.האם צמיג זול פחות בטוח?

יש מגוון סוגים של צמיגים, מחיר הצמיג מבטא את המוניטין של היצרן וגם את עלויות הייצור שלו. צמיגים מסין  יכלים להיות זולים אבל לא בהכרח אומר שהם לא איכותיים . ישנם פערים משמעותיים במחירים, והיקרים אינם מבטיחים תמיד ביצועים עדיפים, בטוח ביחס למחיר. לא חייבים לרכוש את הצמיג היקר ביותר.

 nostalgia

 

3.מתי  ואיך אני יכולה לדעת שהגיע זמן להחליף צמיג?

הצמיגים הם נקודת האחיזה של המכונית בכביש ולכן המוצר החשוב ביותר לבטיחות הרכב והנוסעים בו, הם דואגים לנו ושומרים עלינו מפני מפגעים ותאונות – חשוב לשמור גם עליהם

רובינו נוטים להתייחס לצמיגים, רק כשיש פנצ’ר או כשנכשלים בטסט

לכן אני ממליץ לבדוק את הצמיגים תדירות, ולהחליף אותם בזמן , הבדיקה חינם ומומלצת אחת לשנה.

4.במידה ולא בדקתי כבר כמה שנים את הצמיגים איך אדע?

אם עברו 4 שנים מיום התקנתו – יש להחליף צמיג!

5.אם לא עברו 4 שנים והם עדיין תקינים איזה טיפ חשוב לדעת?

משהו שהרבה אנשים לא יודעים זה שמומלץ להעביר מדי פעם צמיגים קדמיים אחורה, ולהיפך. בעיקר כאשר מדובר ברכב עם הנעה קדמית, אך גם בכזה עם הנעה כפולה. כמובן, במידה ומידות הצמיגים לפנים ומאחור זהות זאת מכיוון שהצמיגים הקדמיים נשחקים מהר יותר בשל הסיבובים להבדיל מהאחוריים שנוסעים בקו ישר.

 

 nostalgia

 

6.מה חשוב לדעת על לחץ אוויר בצמיגים?

כאשר לחץ האוויר בצמיג נמוך מידי עולה הסיכון לפיצוץ. לכן יש לבדוק פעם בשבוע את לחץ האוויר בצמיגים על ידי מד לחץ בהתאם להמלצת הייצרן, ניתן לבצע בדיקה חינם בפנצ'ריה. ברוב הרכבים היום יש התראה על לחץ אוויר נורה שמהבהבת שאפילו מעדכנת אם יש פנצ'ר באחד הגלגלים. חשוב לדעת שבעיטה עם הרגל או קפיצה על מכסה המנוע לא  יעילה בבדיקת תקינות.

 

7.איך צריכת דלק מושפעת מלחץ אוויר?

צריכת דלק של מכונית עשויה לגדול ב-1% לכל ירידה של חמישית מלחץ האוויר המומלץ לצמיג ממוצע, לכן אני ממליץ מאוד להקפיד לבדוק את לחץ האוויר.

 

8.אורך חיי הצמיג יורד ביחס ישיר לירידה בלחץ האויר שלו?

אתן לך דוגמא מי שנוהג לנסוע עם לחץ אוויר של 70% בלבד מזה המומלץ על-ידי היצרן יקבל כנראה אורך חיי צמיג קצרים ב-30% מזה שהיה משיג עם לחץ אוויר מתאים. בהנחה כמובן שכל מערכות הרכב תקינות.

9.אתה ממליץ על אחזקה שוטפת?

אחזקה שוטפת של מציגים באה לידי ביטוי בדיקת החריצים  של הצמיג  היא נעשית על ידי מבט מקרוב בחריצים שעל פני הצמיג. אם עומקם פחות מ- 2 מ"מ, יש לשקול החלפת צמיגים מיידית.  צמיג שחוק פוגם באחיזת הכביש של הרכב ומסוכן לנהיגה. בכדי לדעת בוודאות יש להכנס לפנצ'ריה לבדיקה בחינם. במידה והצמיג נראה סדוק או בלוי יש להחליפו מיד.

  1. אם נתקעתי אם פנצ'ר מה עליי לעשות ?

אפשרות ראשונה שלך לנסות להחליף לגלגל רזרבה במידה ויש. ואז לגשת לפנצ'ריה הקרובה.  אנחנו בצמיגי עמוס נותנים שירותי גרירה לרכב עם פנצ'ר ברחבי העיר  ומחוצה לה, כך שאפשר גם להשתמש בשרות שלנו. במקרה ויש יותר מתקר אחד ניתן לבצע הרמה של הרכב ולהביא אותו לפנצ'ריה.

 שרותי גרירה צמיגי עמוס

במשטרה מדווחים שרוב תאונות הדרכים הקטלניות בישראל אירעו בגלל צמיגים לא תקינים. כשליש מתאונות אלה נגרמו בגלל נסיעה עם צמיגים שלחץ האוויר בהם היה נמוך מדי. עניין של עצירה לצד משאבת הניפוח בלבד...לכן פנצ'ריית צמיגי עמוס קוראם לכם לבוא לבצע בדיקה בחינם לקבל ייעוץ מקצועי בנושא ואם נתקעתם עם פנצ'ר שרותי גרירה בחינם.

פנצי'ריית צמיגי עמוס בע"מ-משווקת צמיגים,ג'אנטים ומצברי שנ"פ לכל סוגי הרכב והינה בין הוותיקות והמקצועיות, בעלת מוניטין רב של 40 שנה.

הפנצי'ריה ממוקמת באשדוד ברח' בעלי המלאכה 11 ונגישה לכל הלקוחות בסביבה 
ברשותה ציוד חדיש ,איזון גלגלים אלקטרוני ממוחשב וכמו כן אביזרים חיוניים לרכב מהחברות המובילותבפנצ'ריה תצוגה מרהיבה של ג'אנטים מגנזיום בכל המידות ועם הליין הכי חדיש, פנצי'ריית צמיגי עמוס משווקת מורשית של כל המותגים כגוןקונטיננטל,מישלין, דנלופ, גודייר הנקוק, טויו, פירלי, בריג'סטון, מקסיס, קופר ועוד רבים והינה מתמחית בהתאמת צמיגים לרכבכם.
חברתנו מספקת תיקוני דרך 24/6 שעות ביממה. מחירים נוחים וטובים לכל כיס, יחס ישר, אדיב מסור ומקצועי. לפרטים נוספים לחצו כאן

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה