איך בוחרים אוהל אבליםהחיים מזמנים לכל אדם לא מעט רגעי שמחה אך גם רגעי עצב. אחד הרגעים העצובים ביותר בחייו של כל אדם, הוא הרגע שבו הוא מתבשר על אדם קרוב אליו שהלך לעולמו. כאשר מדובר בבן משפחה קרוב שנפטר, הרי שעל האדם על פי ההלכה היהודית להתאבל עליו במשך 7 ימים.

Pixabay

במהלך שבעת הימים הללו, מגיעים אנשים קרובים ורחוקים לנחם את האדם היושב שבעה. כמובן שעל האדם היושב שבעה לחשוב על מקום שבו הוא יוכל לשבת בכדי לקבל את כל המנחמים המגיעים לנחם אותו. כמו כן, עליו לחשוב על מקום די גדול לערוך בו תפילות ושיעורים לעילוי נשמתו של הנפטר. הפתרון הטוב ביותר במקרה שכזה הוא הקמת אוהל אבלים סמוך לביתו. כיום לא מעט חברות מציעות הזמנת אוהל אבלים לשבעה, לכל אדם אשר יושב שבעה על אדם הקרוב לו.

מדוע כדאי לבחור דווקא באוהל אבלים לשבעה

כאמור, פטירת בן משפחה של אדם כזה או אחר, אשר על פי ההלכה הוא נדרש לשבת עליו שבעה, זהו דבר קשה מאוד לעיכול והתמודדות. בתום הלוויה של האדם האהוב והקרוב שנפטר, על בני המשפחה החייבים בשבעה לגשת אל המקום שבו הם עתידים לשהות במשך 7 ימים, המוגדרים כזמן הרלוונטי לאבל הראשוני על הנפטר, על פי ההלכה היהודית.  מכיוון שבמהלך השבעה עתידים להגיע לבני המשפחה היושבים שבעה, חברים, בני משפחה, עמיתים לעבודה, קולגות ועוד, על מנת לנחם אותם, הרי שיש צורך לבחור במקום די גדול על מנת להכיל את כל המנחמים. לרוב, בית פרטי איננו מספיק לצורך קבלת כמות גדולה של מנחמים וכן, מרבית האנשים מעדיפים שלא לשבת שבעה בביתם ולהפר את שגרת החיים שבו. לכן, מומלץ מאוד להקים אוהל אבלים מחוץ לבית, אשר בו האבלים ישבו במהלך היום ויקבלו את המנחמים. את שנת הלילה כמובן שהאבלים יכולים להעביר בביתם.

אוהל אבלים- כיצד לבחור

כיום ניתן לשכור אוהלים עבור אירועים שונים, כאשר אחד האירועים העצובים יותר שבגינו יש צורך לשכור אוהל הוא: פטירתו של אדם אהוב וקרוב, עליו יושבים שבעה. אם החלטתם לשבת שבעה באוהל אבלים, לקבל בו מנחמים ולערוך בו שיעורים ותפילות לעילוי נשמתו של הנפטר, הרי שחשוב מאוד שתבחרו את האוהל הנדרש לכם בקפידה. אוהל אבלים אשר יבחר חייב להיות ראשית כל מספיק גדול, על מנת להכיל את כלל האנשים שיושבים שבעה וכן, את כלל המנחמים המגיעים לנחם ומגיעים לתפילות ושיעורים. כמו כן, על האוהל להכיל מקומות ישיבה ושולחנות. מעבר לכך, אוהל אבלים חייב להיות עמיד, יציב וחזק, על מנת להוות מרחב בטוח לשהייה עבור כל אדם ששוהה בו. כמו כן, האוהל חייב להיות עשוי מחומרים איכותיים ולא דליקים. אין ספק שחשוב מאוד לבחור את האוהל הנדרש לשמש כאוהל אבלים בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

כיצד תבחרו את החברה הטובה ביותר בתחום השכרת אוהלי אבלים

לאחר שהבנתם את הצורך לבחור אוהל איכותי מאוד ובגודל תואם לצרכיכם כאוהל אבלים, הגיע הזמן שתבחרו את החברה הטובה ביותר בתחום השכרת אוהלים, על מנת לשכור ממנה את האוהל הנחוץ לכם. חשוב מאוד לבחור בחברה העוסקת בתחום השכרת אוהלים פרק זמן נרחב ומשמעותי. יש לבחור בחברה אשר תביא את האוהל למקום הנדרש ותקים אותו במקום. כמו כן, יש לבחור בחברה אשר ידוע כי היא מספקת את האוהלים האיכותיים ביותר לכל צורך ולכל מטרה. הזמנת אוהל אבלים חייבת להתבצע בצורה הטובה ביותר, על מנת שהאוהל יממש את ייעודו ומטרתו בצורה האידאלית.

 צריכים אוהל אבלים? בקרו באתרהשכרת אוהלים.com

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה