חגיגת שייט – אליפות ישראל ע״ש עמוס ליברמןאליפות ישראל בשייט ע״ש עמוס ליברמן הביאה לאשדוד שייטים מכל קצוות הארץ לאליפות אשדוד ע״ש עמוס ליברמן. חופי אשדוד לבשו היום חג כשמעל ל -300 מפרשיות צבעו את קווי החוף במפרשיות לבנות שבתוכן שייטים צעירים ומנוסים כאחד

על ההפקה המורכבת אחראיים איגוד השייט הארצי ורשות הספורט העירונית שנותנת מענה לוגיסטי וזוכה לשבחים מצד כל המועדונים המובילים בארץ.

השיפוץ והשדרוג שנערך במרכז הימי באשדוד קיבל את פני השייטים בברכה ותרם לאווירה חיובית בקרב השייטים והמדריכים. 

ההשקעה המוגברת, הן מבחינת סדרי עדיפות והן מבחינת משאבים אותה משקיעה רשות הספורט בהשבחת האמצעים והתקצוב לתחום השייט והים כבר נותן אותותיו ובאשדוד לא מתביישים לכוון גבוה. 

האשדודים שלנו בתחרות ה-״לייזר״  עומר גולני (2) ורועי יחיא (3) הצליחו להביא כבוד על הפודיום ועוד לא מעט שייטים צעירים התברגו בשיוטים השונים מה שמוכיח שיש עתיד לשייט המקומי שנמצא בתקופה זו בעדיפות עירונית. 

מבחינת ניהול ואירגון האירוע גרפה אשדוד לא מעט מחמאות, השיפוץ במתקן הפתיע לא מעט אנשי מפתח בארגון השייט שנתנו מילים חמות לרשות העירונית לספורט בכלל ולמרכז הימי בפרט. 

יורם אסרף, מנכ״ל הרשות אמר בדבריו: ״המחזה שהיינו עדים לו היום על חופי אשדוד הוא ללא ספק יעד שצריך להגדיל, אשדוד מוכיחה היום שהיא עיר של ים, הן מבחינת אירוח תחרויות והן מבחינת כמות המשתתפים. השייט באשדוד עולה מדרגה וכך אנו מקווים יבואו גם ההישגים.

אני רוצה לנצל את הבמה ולהודות לכל עובדי הרשות שנתנו יד וכתף ובמיוחד לסילבן ולאנשי המרכז הימי, גם להורי השייטים האשדודיים מגיעה מילה חמה במיוחד על ההתגייסות ואירוח לבבי לשייטים המתחרים מכל רחבי הארץ". 

משה בוטרשווילי, המשנה לראש העיר ויו״ר רשות הספורט: "זהו יום חג לעיר אשדוד שמזוהה כל כך עם הים, המחזה של שטיח עם מאות מפרשיות אל מול חופיה של העיר זוהי תמונה משלימה לנופה הייחודי של העיר אשדוד.

אין לי ספק שאירוח תחרויות מסוג אלה מעלה את המודעות לענף השייט עליו אנו מתכוונים לתת דגש גדול". 

לרשימת כל הזוכים: http://bit.ly/2qf2JdR

צילום: דודו קקון

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה