ג'קי בן זקן מפזר ערפל: "ההחלטה לפטר את לחמן התקבלה כבר ביום רביעי", "הקבוצה מתקיימת העונה עם הבטוחות שלי"האיש החזק ב-מ.ס אשדוד הוציא הודעה רשמית בעקבות פיטורי המאמן: "לאור התוצאות והשאיפות לחזור בכל מחיר לליגת העל כבר העונה נאלצתי לקבל את העמדה הנחרצת של רוב חברי העמותה". בן זקן מפזר לראשונה זה תקופה ערפל סביב עתידו וסביב עתיד הקבוצה

ג'קי בן זקן הוציא במוצ"ש הודעה לתקשורת בעקבות פיטוריו של אייל לחמן מאימון מ.ס אשדוד. אשדוד נפרדה בשישי ב-3:3 מבני לוד במה שהיה המשך ישיר לפתיחת העונה המאכזבת שלה. לאחר המשחק לחמן קיבל הודעה על סיום העסקתו במועדון.

בן זקן כתב במוצ"ש: "בתקופה האחרונה ישנם הרבה מאוד פרסומים סותרים לגבי מידת מעורבותי בנעשה ב-מ.ס אשדוד ולכן זה הזמן לשים את הדברים על דיוקם.

ראשית, לגבי עונת המשחקים הנוכחית בוודאי שלא חל שינוי במידת מעורבותי במועדון. כידוע, לקבוצה יש את התקציב הגבוה ביותר בליגה הלאומית וזאת בהסתמך על הבטוחות האישיות שאותן אני העמדתי בבקרה התקציבית.

"לעניין יו"ר העמותה, מר יורם מרציאנו שלקח על עצמו תפקיד זה וזאת לבקשתי. יורם החליף את מנדל דוידוביץ' שהחליט לאחר שנים רבות לפרוש מפעילותו בעמותה.

לעניין אייל לחמן אכן אני זה שקיבל את ההחלטה להחתים את לחמן כמאמן ולכן חשבתי שיהיה ראוי שאני זה שאבשר לו על ההחלטה להפסקת עבודתו.

בניגוד לפרסומים אין מדובר בהחלטה אמוציונאלית של רגע לאחר המשחק. ההחלטה התקבלה ביום רביעי בבוקר בפגישה שהתקיימה לאחר ההפסד בגמר גביע הטוטו לבקשת יו"ר העמותה יורם מרציאנו ובתיאום עם מספר חברי הנהלה נוספים, וסוכם כי אודיע לאייל על ההחלטה מיד לאחר המשחק ביום שישי ובלי קשר לתוצאת המשחק.

"יש לי הערכה גדולה מאוד לאייל הן כאדם והן כמאמן אך לצערי לאור התוצאות עד כה והשאיפות של המועדון לחזור בכל מחיר לליגת העל כבר העונה נאלצתי לקבל את העמדה הנחרצת של רוב חברי העמותה, וזאת בניגוד למדיניות אותה הנחלתי במועדון במשך שנים רבות, לא לפטר מאמן במהלך עונת המשחקים דבר שעמד לנו לרועץ בעונה הקודמת בה ירדנו בסופה ליגה".

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה