הקבוצה שחוברה לה יחדיו: מכבי אשדוד מסיימת עונה מול מכבי ת"א הערבמכבי אשדוד תסיים את העונה במקום ה- 10. הערב (א, 21:00) היא סוגרת את העונה במשחק ביתי אחרון מול מכבי תא שיסגור את העונה הרגילה. מכבי אשדוד עשתה את השינויים הדרושים, בזרים ובעיקר על הקווים ונשארה בצורה מעוררת כבד בליגה. עכשיו המטרה היא לשמור על הקיים לקראת העונה הבאה

מכבי אשדוד תעלה הערב (א, 21:00, אשדוד) למשחק ביתי מול מכבי ת"א, משחק שיסגור את העונה הקרובה.

אשדוד התחילה את העונה רע מאד, התברגה למקום האחרון ואז ביצעו באשדוד שינוי על הקווים וגם בגזרת השחקנים. אבל השינוי נזקף קודם כל לצביקה שרף, שהגיע במקומו של ליאור ליובין ושינה את הקבוצה מהקצה לקצה.

לפני שניגע בצביקה שרף המאמן, מגיע קרדיט גדול ועצום להנהלת מכבי אשדוד, שנתנה את החופש לשרף לבצע את השינויים ובעיקר ביצעה את השינוי על הקווים, שינוי שעלה לא מעט כסף.

ראשי אשדוד, הסיקו מסקנות והבינו שצביקה שרף הוא מעין תעודת ביטוח לקראת העונה הבאה. לכן באשדוד יעשו את כל המאמצים בכדי להשאיר את צביקה שרף על הקווים גם לקראת העונה הבאה.

שרואיםן מה קורה בקבוצות אחרות, עם אמצעים אחרים וטובים יותר מאשדוד כמו גליל/גלבוע או הרצליה. היכולת של ראשי אשדוד לאפשר שינויים במהלך העונה זה לא דבר של מה בכך.

צביקה שרף אמור להישאר באשדוד עבור חוזה בקנה מידה שבאשדוד עדיין לא הכירו. מדברים על חוזה באזור  - 120- 150 אלף דולר. מספרים שבאשדוד לא מכירים.

ברור שאם משאירים את שרף, זה יצריך את אשדוד ללראות איך מחלקים את התקציב גם בבניה של הסגל והשחקנים. 

אולם נדמה שכולם באשדוד הפנימו שבכדי לא להיקלע שוב לסחרור בליגה שנה שלישית ברציפות (אחרי שנתיים לא פשוטות), הם צריכים דמות כמו צביקה שרף על הקוים.

מעבר להיותו מאמן ואישיות על הקווים, שרף הוא מסוג המאמנים שיודע לרכז סביבו את כל הקבוצה, לסדר, לארגן וגם כמובן לבנות סגל בצורה טובה. הוא מכיר את השוק, השחקנים וכדומה.

בגזרת השחקנים באשדוד היו שמחים להשאיר את כל הזרים בקבוצה, אבל נראה שלפחות במקרה של אסקה זה חסר סיכוי. אחרי העונה שלו באשדוד, איוון אסקה יגיע למספרים אחרים לגמרי בעונה הבאה.

ג'יימס נאנלי אותו כנ"ל, שכרגע נראה שדווקא לצ'ארלס תומאס יש את הסיכוי הכי גבוה להישאר באשדוד.

דונל טיילור שהובא על ידי שרף, כבר הספיק להמריא שבוע הבא חזרה לביתו, והוא בוודאות לא יהיה באשדוד בעונה הבאה.

בסגל הישראלי, סביר להניח שנראה את אבי בן שימול וז'אק רוזן וכנראה שבאשדוד ינסו ללכת על ישראלי נוסף במשולש הזה. אולי יהוא אורלנד, אולי אחר.

כאן נכנס הידע של צביקה שרף, שיכול "לשלוף" איזה שחקן ישראלי מתחת לראדר של כולם. אפרופו ישראלים. כבר עתה ברור שג'רמיין הול עשוי להמשיך באשדוד בתור ישראלי.

ויש גם משחק. הערב כאמור תגיע מכבי ת"א לאשדוד, למשחק שיסגור את העונה. שמכבי ת"א מגיעה לאשדוד תמיד מדובר בחגיגה גדולה.

על אחת כמה וכמה שמדובר במשחק שסוגר עונה, זה הזמן להודות לכולם, לקהל, שחקנים, מאמנים והנהלה. אם אשדוד תצליח גם לרשום איזה ניצחון מפתיע, מה רע.

באשדוד, היו מרוצים מאוד מהניצחון הגדול שהשיגו על הפועל אילת בחמישי, למרות שהקבוצה הגיעה למשחק באוטובוס, ינסו לסיים את העונה בצורה נהדרת עם ניצחון מפתיע.

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה