בן זקן הודיע על פרישתו ממ.ס אשדודבעקבות ההחלטה התמוהה של ההתאחדות לכדורגל על הרחקתו לשנה מכל פעילות במסגרת ההתאחדות והקבוצה עקב התבטאויותיו כנגד בית הדין של ההתאחדות, אמר בן זקן: "הכל כאן רקוב בהתאחדות, אני מחזיר את המפתחות.

ההחלטה של בית הדין של ההתאחדות לכדורגל להרחיק מכל פעילות לשנה את הבעלים של מ.ס. אשדוד, ג'קי בן זקן, השאירה אתו בהלם! 
בן זקן לא מתכוון לקבל גם את ההחלטה התמוהה הזאת של בית הדין בשוויון נפש.
מקורבים לבן זקן טוענים:
"הכל פה מתוכנן ופועל לפי אינטרסים משותפים בהם נגועים לא מעט אנשים. עכשיו אבי לוזון ויעקב שחר שמגבה אותו יגידו שג'קי לא יכול לבוא לפגישה של המנהלת שכ"כ מתעכבת כי ג'קי מורחק מכל פעילות מההתאחדות וככה הם יקימו להם מנהלת לייט בלי שיניים ובלי סמכויות".
על פי הערכות - ג'קי יפגש עם ראש העיר כבר השבוע ויבקש ממנו לדאוג אישית ל-1200 ילדים ובני נוער הרשומים במועדון. 
-
הדברים שאמר בן זקן ובגינם הוא הורחק לשנה:
"בית הדין הוא גוף רקוב מהיסוד והזוי. כל עוד הוא כפוף להתאחדות והוא כפוף, התובע מעביר בירושה את התפקיד לבן שלו, והדיינים לא מתחלפים 30 שנה. הכל שם ימשיך להיות רקוב. כשאני מגיע לדיון אני כבר יודע מה יהיה העונש שלי. הכל נקבע מראש. האבסורד הוא שהמטרה של בתי הדין היא להפחית את האלימות בכדורגל, אבל ככל שיש יותר בלאגן זה יותר טוב להם, משום שבית הדין חי מהקנסות שהקבוצות משלמות",
-
בן זקן הועמד לדין בגין הסעיפים: 
ביזוי המערכת המשפטית וביזוי מוסדות ההתאחדות ו/או חבר מבין חבריה באמצעות התקשורת ובשל סירובו של בן זקן לחזור בו מדבריו שצוטטו בתקשורת לפיהם הוא טוען שהשיטה בהתאחדות מושחתת ורקובה.

בדיון שנערך לפני מתן העונש הבהיר בן זקן: "לא דיברתי ברמה האישית אלא על השיטה. אמרתי שההחלטות הזויות. יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון אמר דברים יותר חמורים ממני על המערכת המשפטית של ההתאחדות ולא הוענש.

-

אלחדיף נימק בהחלטתו:
"הנאשם סבור שבתי הדין של ההתאחדות, שאת כולם תקף בעסקת חבילה כשכירי חרב של ההתאחדות, אינם ראויים לשפוט אותו. חשבתי לתומי שהוא יכבד לפחות את תקנוני ההתאחדות שהם נגזרת של תקנוני פיפ"א ויכבד את תקנוניה ולא יחרוג ממסגרתה.
הנאשם אינו מסתיר את תוכניתו להגיע עם תיק אישום זה לבית משפט אזרחי. הוא איתן בדעתו שבתי הדין של ההתאחדות רקובים.
בהתבטאויותיו ובהתנהגותו נראה שהוא מבקש לנגח את המערכת המשפטית כולה של הארגון אליו הוא וקבוצתו שייכים ואם איש של כבוד הוא, עליו לעקור את עצמו ולהוציא את עצמו, בעצמו וביוזמתו, מההתאחדות כה מבוזה על פי דעתו וזאת עד שיביא את "הצדק" המיוחל".

-

בן זקן עם הנוער באילת

ההחלטה של בית הדין של ההתאחדות לכדורגל תפסה את גקי בנופש באילת עם קבוצת הנוער שלו שזכתה בגביע המדינה וזכתה ממנו לצ'ופר של סוף שבוע באילת כדי לחגוג את הזכיה בגביע.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה