בלעדי לאשדוד נט: אלון בן זקן הוא המנכ"ל החדש של מכבי אשדוד גברים
!--{12865499176481}--

המנכ"ל החדש גדל בקבוצה ושיחק בה מספר שנים. בשנים האחרונות הוא שימש כמנכ"ל של קבוצת הנשים של מכבי אשדוד והצעיד אותה יחד עם נאור גלילי והצוות להישגיים רבים. היום (ו') לפנות אושר המינוי והוא יהיה המנכ"ל החדש של הקבוצה בליגת העל

 

 

כבר כמה חודשים שבקבוצת הגברים של מכבי אשדוד מחפשים מנכ"ל, לאחר אינספור שמות ומועמדים היום (ו') ממש לפני כניסת השבת הוחלט על מינוי של בן העיר אלון בן זקן למנכ"ל הקבוצה. בן זקן ששיחק בעבר במכבי אשדוד ואף היה אחראי על מחלקת הנוער של האגודה, שימש בשנים האחרונות כמנכ"ל קבוצת הנשים של מכבי אשדוד, מעבר להישגיים הספורטיבים על הפרקט שהשיא היה העונה האחרונה, בה הקבוצה הגיעה לגמר הפלייאוף ואף זכתה בגביע הליגה בתחילת העונה, תרשם לזכותו של בן זקן יחד עם היו"ר נאור גלילי והצוות את הקמתה של מחלקת הנערות המצוינת שיש לאגודה היום, בן זקן לאורך כל הדרך התגאה במחלקת הנערות שבנו בשנים האחרונות.

 

עכשיו ישמש בן זקן כמנכ"ל בשכר בקבוצת הגברים, ויהיה אחראי בעיקר על הצד הניהולי- ארגוני, בן זקן ששיחק בעבר בקבוצת מכבי ת"א יוכל לתרום גם מניסיונו המקצועי, אם כי הגדרת התפקיד שלו היא ניהולית- ארגונית בלבד. בן זקן עצמו: "ברור שזה כיף לחזור לקבוצה שבה גדלתי ושיחקתי, אני מודה לאנשים שהעניקו לי את ההזדמנות ואני מקווה שאוכל לתרום ולעזור כמה שאוכל". על העובדה שהסגל של הקבוצה כבר סגור ובעצם אין לו יד בבניית הקבוצה אמר בן זקן: "זה מצב נתון וזה בסדר, אני אהיה אחראי בעיקר על החלק הניהולי- ארגוני בשיתוף עם כולם, אם ישאלו אותי אני אשמח לעזור. אני בטוח שההגעה של הקבוצה לליגת העל לא יהיה משהו חולף". על קבוצת הנשים שאותה עזב אמר: "אני כבר שבועיים לא נמצא שם, כך שאני לא יודע מה קורה". כרגע גם לא ברור אם בקבוצת הנשים ירצו לקחת מנכ"ל במקומו של בן זקן שעזר גם באופן המקצועי שם, כרגע ממלא את פונקצית המנכ"ל יואל חלימי וסביר להניח שבקבוצה ירצו להביא מישהו שימלא את הפונקציה.

 

 

 

מנכ"ל עמותת מכבי אשדוד ניסים דוק אמר בנושא בן זקן: "אני חושב שזה צעד טוב, בן זקן הוא בן העיר, שיש לו הרבה ניסיון והוא בטוח יוכל לתרום לנו הרבה. מעבר לפן המקצועי מדובר גם באישיות וברור שגם על כך התקבלה ההחלטה, אלון אמור להוריד בעיקר ממני הרבה לחץ ועבודה". על העובדה שחלק מהאנשים בקבוצה לא ממש רצו את בן זקן אמר דוק: "נכון, אבל בסופו של דבר כולם הבינו שזה לטובת הקבוצה, אנחנו נימדד בעזרת הצלחות על המגרש". לדוק גם היה חשוב להבהיר שבן זקן לא מגיע בכדי להחליף את עו"ד שי האוזמן המנהל המקצועי, או בגלל שלא מרוצים ממנו, "יש לנו מנהל מקצועי מצוין ואנחנו מרוצים ממנו, בן זקן מגיע בכדי לעזור בעיקר לי לנהל ולארגן את הקבוצה, אין שום שינוי בצוות הניהולי או המקצועי, בן זקן יוכל לעזור, אבל זה לא הגדרת התפקיד שלו".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה