מ.ס אשדוד: רן בן שמעון האריך חוזה לעוד 3.5 שניםרן בן שמעון ומ.ס אשדוד ממשיכים את הרומן. המאמן חתם הבוקר (ג') על הארכת חוזה וחתם בקבוצה לעוד 3.5 שנים. המאמן קיבל שדרוג בשכר וכן אין לו אפשרות עזיבה לאף קבוצה אחרת בישראל

צילום: מ.ס אשדוד

מ.ס אשדוד ורן בן שמעון ממשיכים ביחד. אחרי אינספור ספקולציות ושמועות שהתגברו מעט בשבוע החולף אחרי העזיבה של שגיב יחזקאל.

אלא שהבוקר (ג') הגיעה החתימה הרשמית שקבעה שרן בן שמעון ממשיך באשדוד לעוד 3.5 שנים נוספות. למאמן יש שדרוג בשכר, בנוסף לבן שמעון אין סעיף עזיבה לקבוצה אחרת בישראל או בחו"ל.

ממ.ס אשדוד נמסר: "מועדון ספורט אשדוד שמח להודיע על החתמתו של מאמן הקבוצה רן בן שמעון, על חוזה העסקה חדש ומחייב לתקופה בת 3.5 עונות. ההסכם החדש אינו מאפשר יציאה למועדון אחר בארץ או מעבר לים במהלך תקופת ההסכם.

בכך שמו הצדדים סוף לשמועות שנפוצו לאחרונה באשר לאי הבהירות לגבי עתידו המקצועי של רן. החתמתו של רן לשנים הבאות מעידה על ההערכה המקצועית הרבה שיש כלפי רן בן שמעון, הן להנהלה והן לשחקנים ולאוהדים, שללא ספק מוכיח כי הוא הראוי ביותר.

לאחר החתימה אמר בן שמעון: "אני רוצה בתחילת דבריי להודות לג׳קי בן זקן ומאיר אלמוזנינו על האמון והבחירה בדרך המשותפת.

מרגיש שהם הכניסו אותי לא רק למועדונם, לא רק לביתם, גם לליבם. החיבור מהיום הראשון עם הבעלים הצוות והשחקנים היה קרקע פוריה להצלחת המועדון ומתאים לחזון המקצועי שלי. אני ממוקד ומצפה לאתגרים הגדולים שעומדים בפנינו בדרך המשותפת״.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה