מ.ס אשדוד: בקבוצה מתורגלים, השחקנים יצאו לחופשה כבר מיום שנימ.ס אשדוד לצערה מתורגלת בשנים האחרונות "בנוהל ההסלמה", שיחות נערכו עם הזרים ועם שאר השחקנים ובקבוצה החליטו להוציא את השחקנים לחופשה החל מיום שני במקום מיום חמישי

כמו כל העיר ואזור הדרום למעשה, גם במ.ס אשדוד יש מתח וחוסר בהירות בעקבות המצב בדרום. לצערה של הקבוצה היא כבר מתורגלת בנוהל חירום וערכה את השיחות הרגילות עם הזרים והשחקנים הלא מקומיים. 

בקבוצה החליטו להוציא את השחקנים והצוות לחופש כבר מיום שני הקרוב עד יום ראשון, כך שהיעדר הנוכחות של השחקנים בעיר בהחלט מקלה על ראשי הקבוצה.

"לצערנו אנחנו מורגלים באשדוד להסלמה. מהבוקר נשמעו כבר שש פעמים אזעקות ברחבי העיר והיינו כמובן בממ"דים", סיפר המאמן רוני אוואט.

"היינו בקשר עם שחקני הקבוצה הזרים אבל לשמחתנו שלושה מהם טסו הביתה כבר ביום ראשון בערב אז הם לא חווים את המתח הזה.

יאקוב סילבסטר, טימותי אוואני ולאו אווסו טסו בלילה שאחרי המשחק מול בני יהודה הביתה ומי שנשאר הם הצעירים מונטארי קמהאנו וסמואל אלאבי שבדרך כלל מתגוררים באקדמיה שלנו אבל עכשיו הם בדירה של אווסו על פי רצונם והם קיבלו הדרכה ממנהל הקבוצה אדיר טובול לשהות בממ"ד בזמן אזעקה ולהישאר בבית רוב הזמן".

"אנחנו מקווים שהסבב הזה יהיה קצר ויסתיים עד סוף השבוע מקסימום וכך נוכל לחזור לשגרה ביום ראשון כמתוכנן. בכל מקרה מחלקת הנוער שלנו מושבתת והילדים גם כך בבתים על פי הנחיות פיקוד העורף", אמר אוואט.

צילום: אורי קריספין

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה