מכבי אשדוד בכדורסל: הסוף בליגת העל?קיץ קשה ביותר עובר על מכבי אשדוד בכדורסל. אחרי הניתוק מבאר טוביה והסכם החסות, מסתבר שגם מענקי הליגה ממנהלת הליגה נמוכים מהתכנון והקבוצה עשויה לא להירשם ליגת העל. האמנם סוף דרכה של הקבוצה בליגת העל?

הקיץ הקשה של מכבי אשדוד בכדורסל ממשיך. אם בשבוע שעבר כתבנו על הבעיות התקציביות בקבוצה כתוצאה מחובות עבר וביטול/המשך הסכם החסות עם מועצת באר טוביה, נראה שהבעיות קשות אף יותר.

תקציר: הקבוצה תכננה ללכת על קונספט של קבוצה ישראלית בשיתוף של שלושה זרים וכך לזכות במענק של 300 אלף ש"ח ממנהלת הליגה, עבור קבוצה שרושמת רק שלושה זרים בסגל.

אלא שמסתבר שלא מדובר על מענק של 500 אלף ש"ח, אלא שראשי המועדון קיבלו הודעה ממנהלת הליגה כי המענק יהיה בכל מקרה בסך של 250 אלף ש"ח ולא יותר, עבור אשדוד מדובר על פער רציני ומשמעותי ביותר.  

אם לא יהיה שינוי, או מקור תקציבי אחר, נכון לעכשיו - נראה כי תתקשה לפתוח את העונה לאור הקשיים הכלכליים.

במקרה כזה, אשדוד תהיה בסיבוך רציני, שכן היא תמצא את עצמה עם בור גדול בתקציב לאור העובדה שגם המועצה המקומית של באר טוביה הפסיקה את התמיכה השנתית בסך של כ-800 אלף ש"ח.

באשדוד ציינו כי גם במקרה שהיו מקבלים את אותו מענק מוגדל, הם היו מתקשים להעמיד תקציב, קל וחומר כאשר המענק הוא רק 250 אלף ש"ח.

באשדוד מדברים על סכנת קיום של הקבוצה, בטח במתכונת הנוכחית בליגת העל, מצד שני יש גורמים שטוענים שבסוף יימצא המימון והקבוצה תצליח לארגן תקציב מינימום. כרגע למעט המאמן בראד גרינברג אף שחקן לא חתום בקבוצה. אנחנו כמובן נעקוב. 

צילום: ארי קריספין

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה