מהלך הזוי: שגיב יחזקאל סגר בב"ש, רמזי ספורי יגיע כנראה במקומומהלך לא ברור מצידה של מ.ס אשדוד, שכנראה העדיפה את הרווח הכספי על האפשרות לעשות עונה היסטורית מקצועית. שגיב יחזקאל סגר בב"ש ל- 3.5 שנים ויעבור לב"ש באופן מיידי. רמזי ספורי יגיע כנראה במקומו לאשדוד

צילום: אורי קריספין

מ.ס אשדוד והפועל ב"ש שוב עושות את זה. 24 שעות לפני תום חלון ההעברות הנוכחי, אלונה ברקת וג'קי בן זקן נשי החברים הטובים, רקמו עסקה טרייד שהמרוויחה היחידה שלה היא הפועל ב"ש.

שגיב יחזקאל חלוצה של מ.ס אשדוד ואחד השחקנים המצטיינים שלה העונה, יעבור במיידית להפועל ב"ש ואילו אשדוד עשויה לקבל בטרייד את רמזי ספורי. יחזקאל יחתום ל- 3.5 שנים בב"ש ויעבור כבר בחלון הקרוב.

ג'קי בן זקן ואשדוד העדיפו למנף את האפשרות לקבל את התמורה הכספית על יחזקאל שמסיים חוזה בקיץ הקרוב ואז יכול לעזוב ללא תמורה מאשר לנסות לרשום עונה היסטורית מבחינה מקצועית.

עבור רבים המהלך הזה לא ברור ומובן, שכן אשדוד נמצאת בעונה נהדרת, רק לפני יממה גברה על הפועל ב"ש וחרף המינוף הכספי, הייתה מחשבה ורצון בקרב אוהדי הקבוצה לראות את הקבוצה רושמת עונה היסטורית והמהלך הזה משדר שוב שראשי הקבוצה מעדיפים עסקה כספית טובה מאשר הצלחה על הדשא.

מעבר לעובדה שיחזקאל נמכר לקבוצה שנלחמת עם אשדוד על כרטיס לאירופה. כחלק מהעסקה רמזי ספורי עשוי לעשות את הדרך ההפוכה, אבל מבחינה מקצועית אין ספק שמדובר במהלך שמבחינה מקצועית מחליש את אשדוד ומחזק את ב"ש.

יחזקאל רשם העונה 15 הופעות עם אשדוד ורשם 5 שערים ועוד בישול, כשהוא אחד משחקניה החשובים של הקבוצה הלוהטת בליגה עד עתה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה